3D Návrhy

Návrh zelené koupelny – jsou to obklady, tapety nebo živé rostliny?

Návrh zelené koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
19 m2
Datum návrhu:
2021

Zelená barva v interiéru má dobrý vliv na lidskou psychiku. Uklidňuje a pomůže nám rychle zrelaxovat. Dovolí nám vypnout přetížený mozek a přijít na jiné myšlenky. Brání nám něco použít ji hojně také v koupelně? Vůbec nic! V té naší jsme navrhli hned celou stěnu plnou svěžích zelených rostlin.

Pokud se alespoň trochu zajímáte o psychologii barev, o pozitivních účincích zelené barvy určitě víte. Ale jakým způsobem zelenou barvu v koupelně nejlépe použít? My jsme vsadili na zelené rostliny. Na počátku jsme zvažovali, za budou lepší živé rostliny, tapety do koupelny nebo keramické obklady s dekorem zelených rostlin. Živou zeleň jsme vyloučili jako první, protože majitelé koupelny nemají dostatek času na pravidelnou údržbu. Zbývala volba mezi tapetou a obkladem a výsledek rozhodování byl překvapivý - vlastně tak trochu kompromis. Vybrali jsme keramický obklad z úžasné kolekce PAPER41 od mladých italských návrhářů 41zero42 ve vzhledu tapety s rostlinným motivem.

41zero42

Jedna celá zelená stěna v koupelně potřebu osvěžení a relaxace bohatě naplní. Další stěny a také podlahy ve vzhledu světlého leštěného mramoru Atlas Concorde Marvel Shine Prestigio s jemným žilkováním zelenou barvu krásně doplňují. Stěna ve sprchovém koutu typu Walk-In je obložena zajímavou mozaikou Twist Slim ve tvaru lístečků. Koupelna je vybavena také pečlivě vybranou majestátní volně stojící vanou, umyvadlem na desku organického tvaru, praktickou nikou, komfortní toaletou nebo zajímavým osvětlením ve tvaru žárovek. Kombinace zelených rostlin, decentního mramoru, bílé sanity a dřevěného nábytku působí velmi vyváženě.

Pokud také vy toužíte po podobné koupelně, rádi vám ji navrhneme. Domluvte si schůzku s našimi odbornými poradci v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner