Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh šedé koupelny se dřevěnými obklady

Inspirace pro koupelnu s betonovou stěrkou. Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
16 m2
Datum návrhu:
2021

Snili jste někdy o koupelně, ve které by se dalo tancovat? To je samozřejmě obrazně řečeno, v této námi navržené koupelně klienti tancovat nebudou, ale určitě si budou užívat komfortu velmi prostorné koupelny o rozloze slušně velkého pokoje. Pokud máte i vy ve vaší koupelně dostatek místa, máme pro vás krásnou inspiraci, jak jej co nejlépe využít.

Dvacet dva, to je docela vysoké číslo, zejména pokud se jedná o metry čtvereční a rozlohu koupelny. Tady centimetry opravdu počítat nemusíme. Ale i rozlohou velká koupelna potřebuje kvalitní 3D návrh, stejně jako malá koupelna. Díky počítačové vizualizaci si každý udělá lepší představu o barevnosti, prostorovém uspořádání i celkovém výrazu koupelny. A především z pohledu shora, zvaném "ptačí perspektiva", je rozmístění sanity a zařizovacích předmětů pěkně přehledně vidět.

Jedná se o návrh koupelny pro početnou rodinu, a jak už to ve velkých rodinách bývá, po ránu občas vzniká boj o místo na toaletě. Proto přišel na svět nápad místnost určenou pro koupelnu rozdělit - oddělit příčkou samostatné WC a druhý klozet ponechat v prostoru koupelny. K dispozici tak zůstanou hned dvě toalety. Mezi nimi tak vzniká prostor pro komfortní Walk–In sprchový kout. Pro rodinnou koupelnu jsou samozřejmostí také dvě umyvadla na desce, která poskytují rodičům i dětem příjemný komfort pro ranní hygienu. Součástí vybavení koupelny je pohodlná vana Villeroy & Boch přisazená ke stěně.

3D NÁVRH ŠEDÁ KOUPELNA

Dlažby a obklady z nové kolekce Atlas Concorde Prism jsou laděny do škály šedých barev v kombinaci s obklady v imitaci dřevěných parket Atlas Concorde ETIC PRO. Můžete namítat, že parkety patří spíše na podlahu. Máte pravdu, ale na stěně za vanou, toaletou a ve sprchovém koutě vypadají prostě luxusně! Tak proč si v koupelně trošku nezaexperimentovat? Obklad v imitaci benátského dubu barevně ladí se deskou pod umyvadly, vestavěnými policemi i dveřmi z přírodního dubového dřeva. Šedé koupelně sekundují černé doplňky, umyvadlové, vanové a sprchové baterie, radiátory a rámy sprchového koutu. V této místnosti nenajdete jiné barvy než šedou, bílou, černou a barvu dřeva a je už jen na vás, jestli koupelnu ponecháte v decentní barevnosti, nebo ji podle nálady či ročního období oživíte barevnými ručníky či dekoracemi.

Jak se vám líbí tato moderní koupelna, ve které nechybí vůbec nic pro dokonalý komfort? Navrhneme vám s radostí podobnou, stačí nás kontaktovat v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner