Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh malé dámské mramorové koupelny

Návrh malé dámské mramorové koupelny
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2021

Mít koupelnu jen pro sebe, zařízenou přesně podle vlastního vkusu, s toaletním stolkem a velkým zrcadlem. Co na to říkáte, dámy? Není to nádhera? Stačí k tomu mít k dispozici třeba i jen malou koupelnu a především šikovnou designérku.

Punc luxusu dává naší malé dámské koupelně jednoznačně mramorové obložení stěn a podlahy. Nejedná se o skutečný mramor, ale o velkoformátovou keramickou dlažbu ve věrné imitaci mramoru Atlas Concorde Marvel Shine Callacata. Příjemná krémová barva dlažby a obkladu s jemnými žilkami a pletenci se zlatavým nádechem působí velmi něžně a žensky. Ze stejného materiálu, tedy velkoformátové keramiky Atlas Plan, je navržen také toaletní stolek

Jako doplňkovou barvu ke světlé keramice zvolila designérka tmavě zelenou barvu – jedná se o speciální interiérovou barvu (např. Dulux EasyCare) s hydrofobními vlastnostmi, která je vhodná do prostor s vysokou vlhkostí. Tato matná barva působí v kombinaci s lesklými mramorovými obklady a světlým dřevem nábytku velmi elegantně.

malá koupelna

Pokud máte k dispozici pouze omezený prostor, musíte se rozhodnout buď pro koupelnu se sprchovým koutem, nebo s vanou.  V našem případě designérka doporučila sprchový kout typu Walk-In. Jedná se o skleněnou bezrámovou sprchovou zástěnu Duscholux Air, která v malé koupelně působí téměř neviditelně a opticky do prostoru nijak výrazně nezasahuje. Čistotu provedení sprchového koutu podtrhuje také sprchový žlab Hansgrohe RainDrain, který umožňuje zakrytí odtokového tělesa keramickou dlažbou.

Velkou pozornost designérka věnovala také správnému osvětlení koupelny, tak nezbytného k dokonalému make-upu každé ženy. Přímé sluneční světlo doplnila bodovými světly ve stropě, podsvíceným zrcadlem i toaletním stolkem. Také kosmetické zrcátko je vybaveno vlastním doplňkovým osvětlením.

Dámy, jdete do toho? I z malého prostoru je možné vykouzlit příjemný dámský budoár. Navrhneme jej také pro vás, ozvěte se nám.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner