3D Návrhy

Návrh moderní šedé koupelny v novostavbě: obklady a dlažba v imitaci dřeva a betonu, prémiová sanita i designové doplňky

Návrh šedé koupelny | Keraservis
Tomáš Koláček
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Tomáš Koláček
Rozloha místnosti:
8 m2
Datum návrhu:
2023

Myslet na to, jak bude vypadat koupelna ve vašem novém domě nebo bytě, se určitě vyplatí už v raných fázích projektu. Dobře to ví i naši klienti z Brna, kteří nás oslovili s žádostí o návrh své koupelny, i když se jejich rodinný dům letos teprve začne stavět. Zatímco na návrh nové koupelny není nikdy příliš brzy, na větší změny by v pokročilejším stádiu výstavby mohlo být už pozdě.

Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci dřeva a betonu

Koupelna o ploše štědrých 8 m2 musí být moderní a kvalitně vybavená. Takové bylo zadání klientů, které našim designérům poskytlo dostatek prostoru pro vlastní invenci. Základem šedé koupelny se staly nádherné velkoformátové obklady a dlažba známého italského výrobce Atlas Concorde. Na všech stěnách se krásně vyjímají obklady z kolekce BOOST v imitaci světlého betonu v rozměru 60x60 cm. Velké formáty se skvěle hodí i do kompaktnějších místností, které dokáží opticky zvětšit a sjednotit.

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Překrásné jsou také imitace kamene, třeba v kolekcích Atlas Concorde Marvel Travertine, Marvel Gala nebo Boost Mineral. Inspirujte se. 

Podlaze místnosti náramně sluší koupelnová dlažba AXI, tentokrát ve formátu 22,5x90 cm. Keramickou dlažbu v imitaci dřeva od přírodního materiálu takřka nerozeznáte, na rozdíl od něj má ale celou řadu výhod: lépe snáší vlhké a tmavé podmínky, které v koupelně často panují, déle vydrží a snadněji se čistí a udržuje. V neposlední řadě také výborně vede teplo, což se hodí zvláště tehdy, plánujete-li v koupelně podlahové topení.

Podlahové vytápění a velkoformátová dlažba tvoří v koupelně dokonalou kombinaci. Víme proč.

Koupelnová sanita: sázka na kvalitu se vyplatí

Na sanitě do koupelny se šetřit nevyplácí, a proto jsme i my vsadili na prémiové značky Boch a Hansgrohe. Sprchový kout bez vaničky je trend moderních koupelen a se subtilním chromovým rámem tvoří v místnosti obzvlášť vzdušný, zároveň však velmi funkční prvek.

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Walk-in sprcha bez vaničky je praktická a stylová. Zjistěte, na co si při její instalaci dát pozor.

Dostatečně rozměrné umyvadlo na desku poslouží i větší rodině, která se snadno vystřídá také u nádherně podsvětleného zrcadla. Sázkou na jistotu byla u tohoto návrhu koupelny i volba toalety a bidetu, obojího od Villeroy  v čistém a moderním stylu. 

Na detailech v koupelně záleží 

Třešničkou na dortu koupelny jsou osvětlení ve formě designových bodových světel a již zmíněného zrcadla se zajímavým LED rámováním. Za povšimnutí ale stojí také drobnější detaily, jako jsou háčky nebo držáky na ručníky z lesklého chromu, odpovídající svým vzhledem zbylému vybavení koupelny. 

Výsledek? Nadčasová koupelna v šedých odstínech, která bude svým majitelům dlouho sloužit.

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Na návrh koupelny není nikdy příliš brzy. Stavíte-li nebo rekonstruujete byt či dům, nenechávejte svoji budoucí oázu relaxace až na poslední chvíli, ale zaměřte se na ni už v projektu. S názorným 3D návrhem vaší koupelny vám rádi pomohou specialisté koupelnového studia Keraservis. Přijďte se s nimi poradit do showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku online.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner