3D Návrhy

Návrhy moderních koupelen v bytovém domě

Návrhy moderních koupelen v bytovém domě | Keraservis
Bc. Radovan Komár
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Bc. Radovan Komár
Rozloha místnosti:
3,48 - 9 m2
Datum návrhu:
2021

Bytový dům Rezidence Platan přímo v srdci Ostravy nabízí svým budoucím obyvatelům klidné bydlení, kvalitní architekturu a výstavbu z tradičních materiálů. V domě se nachází celkem 17 bytů a 6 typů koupelen, ke každé z nich jsme připravili originální 3D vizualizaci.

Koupelny v Rezidenci Platan jsou navrženy z nadstandardních materiálů. Nejde jen o základní hygienu, jde o to poskytnout obyvatelům bytu vše potřebné pro relaxaci a regeneraci. Vybrané dlažby a obklady italské značky Atlas Concorde Boost mají moderní design, snadnou údržbu a dlouhou životnost. Bílá sanita v jednotlivých koupelnách je vybrána vždy individuálně pro konkrétní rozměry a charakter prostoru. Vše doplňují vodovodní baterie, otopné žebříky a koupelnové doplňky vždy v černé barvě. 6 typů koupelen – 6 individuálních 3D návrhů. Prohlédněte si je.

Malá koupelna se sprchovým koutem

Koupelny v bytovém domě

Tato koupelna je se svými 3,48 m² skutečně miniaturní, ale vešlo se do ní vše potřebné. Umyvadlo na skříňku, toaleta i sprchový kout. Do takto malých koupelen je ideálním řešením takzvaná Walk-In sprcha. Jedná se o bezrámovou pevnou sprchovou zástěnu, která zabere minimální prostor a je průhledná, a to malým koupelnám velmi svědčí. Podlaha v místě sprchy je dobře vyspádovaná a je použit kvalitní odtokový žlab.

Malá koupelna s vanou

Koupelny v bytovém domě

Ani v malé koupelně o rozměru 6,2 m² se nemusíme vzdávat vany. Úzký půdorys přímo nabízí toto krásné dispoziční řešení - na jedné straně po celé délce obdélníková vana a straně druhé velkorysý prostor pro úložné skříňky a také místo i pro dvojumyvadlo. A pokud by budoucímu majiteli bytu chyběla sprcha, je tu elegantní řešení - možnost přidání vanové zástěny.

Světlá koupelna se dřevem

Koupelny v bytovém domě

Celou jednu třetinu plochy koupelny zabírá velkorysý sprchový kout s posunovací sprchovou zástěnou. Dlažba i obklad jsou ze stejného materiálu - dlaždice Atlas Concorde Boost Gray v imitaci betonu jsou použity také k obložení stěn. Barvu betonové stěrky krásně doplňuje nábytek a obložení ze světlého dřeva. Malá koupelna bez okna tak působí světle a prostorně.

Šedá koupelna s černými doplňky

Koupelny v bytovém domě

Podlaha i stěny koupelny jsou obloženy obklady a dlažbou světle šedé barvy. V takovéto koupelně dobře vyniknou doplňky výrazné barvy. Doplňková černá barva světlým koupelnám velmi sluší - máme zde umyvadlovou i vanovou baterii, polici i otopný žebřík.

Koupelna s vanou a sprchovým koutem

Koupelny v bytovém domě

Prostorná koupelna je řešena velkoryse. Vešla se velká vestavěná vana, toaleta i bidet, umyvadlo na desku. Zděný sprchový kout s nikou se dá uzavřít sprchovými dveřmi. Zde jsme si mohli dovolit použít ve větší míře také tmavě šedý obklad Atlas Concorde Tarmac. Koupelna působí velmi noblesně.

Koupelna s dřevěnou koupelnovou skříňkou

Koupelny v bytovém domě

V malých koupelnách se počítá každý centimetr a úložného prostoru není nikdy dost. Naštěstí je možné s úspěchem použít vestavěné skříně také v koupelně! Vejde se do nich spousta ručníků nebo se do nich krásně schová pračka!

Kterou z koupelen byste si vybrali? Rádi vám navrhneme podobnou. Stačí si domluvit si schůzku s našimi odbornými poradci v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner