3D Návrhy

Návrh vznešené koupelny: keramika s dekorem terrazza, barevná sanita i zlaté baterie

Návrh vznešené koupelny | Keraservis
Karolína Bušinová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Karolína Bušinová
Rozloha místnosti:
5 m2
Datum návrhu:
2024

Majitele rodinného domu nedaleko od Prahy zaujala keramika v dekoru terrazza (nebo také teraca) a naši designéři měli jasno. Sladit výrazné a doslova umělecké obklady ze zbytkem koupelny není zrovna snadný úkol, a tak bylo třeba brát ohled nejen na vzory, ale i barvy ostatního vybavení – a to i tam, kde byste hru s odstíny normálně nečekali. Výsledek předčil očekávání: líbí se vám tak jako nám?

Velkoformátové obklady a dlažba v dekoru terrazza a imitaci surové zeminy

Originální lité podlahy (tedy takové, v nichž jsou do cementu zalité a následně vybroušené drobnější kamínky) jsou náročné na výrobu, a tím pádem i velmi drahé. Keramickými obklady a dlažbou v tomto dekoru je možné docílit v zásadě stejného efektu, jen s podstatně snadnější instalací a také nepoměrně nižší cenovkou.

Návrh vznešené koupelny | Keraservis

Naši klienti si pro svoji koupelnu o ploše 5 m2 vybrali dlaždice z kolekce s přiléhavým názvem Marvel Gems. Tato série „drahokamů“ z pera italské firmy Atlas Concorde je moderní imitací benátského terrazza, která osloví především příznivce mramoru v jeho přírodní podobě. V našem návrhu figuruje v odstínu Cream a univerzálním velkém formátu 60x60 cm. Na podlahách a stěnách ji skvěle doplňují obklady a dlažba z další přírodní série výrobce, Boost Natural v podobě surové zeminy, odstínech Kaolin a Ash a rozměru 60x120 cm

Obě kolekce obkladů mají matný finiš a jsou opatřené inovativním, protiskluzovým povrchem Sensitech, což v koupelně oceníte dvojnásob.

Návrh vznešené koupelny | Keraservis

Následníky populární série Boost Natural jsou obklady a dlažba Boost Natural Pro. Inspirujte se.

Barevná sanita a walk-in sprcha bez rámu pro dokonalý dojem z moderní koupelny

Všichni sice víme, že existuje, málokdo ji ale v koupelně skutečně má. Řeč je o barevné sanitě, která si v návrhu koupelny našla své pevné místo. I když ani umyvadlo (na dřevěné desce se skříňkou), ani WC zrovna nehýří pestrými barvami, laděné do krémového odstínu se krásně hodí k obkladům a dlažbě, zatímco ty klasické bílé by v koupelně působily jako pěst na oko.

I ve výraznějších odstínech – třeba v barvách roku 2024 – vypadá sanita v koupelně naprosto výborně. Podívejte se. 

Walk-in sprchové kouty bez vaničky jsou právem trendem posledních let – jsou praktické, snadno se čistí, působí elegantně a do koupelny vnáší vzdušnost a opticky ji zvětšují. V našem návrhu je sprcha bez rámu a opatřená sice malou, zato velmi užitečnou osvětlenou nikou.

Návrh vznešené koupelny | Keraservis

Pravý luxus v koupelně: zlaté vodovodní baterie a designové doplňky

Když luxus, tak pořádně! Třešničkou na dortu honosné koupelny našich klientů se staly vodovodní baterie a sprchová hlavice. Jsou od firmy Ravak a celé zlaté! Do barvy, která byla, je a vždy bude symbolem opravdového přepychu, se oděly také další doplňky – držák toaletního papíru nebo bidetová sprška.

Návrh vznešené koupelny | Keraservis

Jakmile bidet jednou vyzkoušíte, už se neohlédnete zpět. Poradíme, jak vybrat ten správný do vaší koupelny.

Skutečně nadčasové, méně tradiční i opravdu speciální. Požadavky na vzhled i funkce koupelny se liší člověk od člověka. Naši specialisté jsou připraveni vyhovět nejrůznějším přáním a každý nový návrh a 3D vizualizace koupelny jsou pro ně vítanou výzvou. Plánujete-li novou nebo rekonstrukci stávající koupelny, přijďte se s nimi poradit do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku online.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner