3D Návrhy

Návrh moderní koupelny ve světlých odstínech: velkoformátové obklady a dlažba, obdélníková vana, walk-in sprcha a černé detaily

Návrh moderní koupelny ve světlých odstínech | Keraservis
David Zlatohlávek
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
David Zlatohlávek
Rozloha místnosti:
7 m2
Datum návrhu:
2024

Inspiraci v brněnském showroomu Keraservis našel mladý pár z Brna, který naše designéry oslovil s žádostí o návrh koupelny v novém rodinném domě. Zadání? Nadčasové odstíny, kvalitní materiály… a zbytek už necháme na vás. Výzva přijata! Podívejte se na výsledek. 

Velkoformátové obklady a dlažba v neutrálních odstínech s 3D efektem

Koupelna o ploše 7 m2 už mezi malé určitě nepatří, má-li se do ní ale vejít kompletní sanita včetně WC, určitě se o jejím designu vyplatí dobře popřemýšlet, obzvlášť má-li působit vzdušně a prostorně. Velkoformátové obklady a dlažba dokáží opticky zvětšit každou místnost, navíc jsou elegantní, praktické a snadno se udržují, a tak pro nás byly jasnou volbou.

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Podlahu jsme obložili dlažbou Prism Cord od Atlas Concorde ve formátu 60x60 cm, stěny pak velkoformátovými obklady Prism Cotton v rozměru 60x120 cm. Kolekce známého italského výrobce je inspirovaná ručně nanášenými pryskyřicemi s jejich nepravidelnou barevností a trojrozměrným efektem a do moderní koupelny se skvěle hodí a dodává jí lehce industriální vzhled. 

V koupelně našich klientů figuruje ve dvou světlých odstínech, které se výborně doplňují s výrazným obkladem za vanou. Dlaždice 3D Whittle White ze série 3D Wall Carve od stejné firmy připomínají rozvlněné moře a na pohled (ani na dotek!) je nerozeznáte od přírodního kamene.

Chcete v koupelně dřevo? Vsaďte na jeho imitaci, třeba v kolekci obkladů a dlažeb Atlas Concorde Would.

Obdélníková vana pro dokonalý relax, walk-in sprcha pro každodenní hygienu

Mít v koupelně vanu i sprchu zároveň se sice nepoštěstí každému, máte-li ale čtvereční metry k dobru, určitě si je dopřejte. K zaslouženému odpočinku po náročném týdnu poslouží obdélníková vana Selnova Square od Geberit ve štědrém rozměru 160x70 cm. Pokud bojujete s prostorem, je ale k dispozici i v délce 140 nebo 150 cm, ve větších koupelnách se naopak nebojte ani větších rozměrů (170 a 180 cm). 

Každodenní rychlou očistu si pak můžete dopřát například ve walk-in sprchovém koutu bez dveří a se zástěnou bez rámu. Sprcha Pulsify S od Hansgrohe je opatřená inovativní technologií proti usazování vodního kamene a má hned několik režimů včetně mikrokapek proudu PowderRain – zkrátka relax na druhou!

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Umyvadlo Strada II značky Ideal Standard má rozměr 100x43 cm a hned dvě nástěnné pákové baterie Hansgrohe Rebris E, pohodlně se tak u něj umyjí dvě osoby najednou. 

Nejen rodiny ocení v koupelně dvojumyvadlo. Jak může vypadat a je lepší než dvě samostatná umyvadla? Zjistěte to.

Černé detaily a designové doplňky v krásné a praktické koupelně

Koupelna by měla nejen dobře sloužit, ale také hezky vypadat. Obáváte-li se, že trendy barvy vyjdou z módy nebo vás po čase omrzí, zvolte raději neutrálnější tóny a dodejte jim jiskru výraznými detaily, jako jsme to udělali my v koupelně našich klientů. Světle dlaždice a bílá sanita kontrastují s černým obkladovými lištami, vodovodními bateriemi i sprchovou hlavicí. V matné černé je také dvojitý topný žebřík Terma Stand, který je navíc možné opatřit dřevěnými policemi.

Návrh šedé koupelny | Keraservis

Barvy roku 2024 jsou jemné, pastelové a optimistické. Podívejte se, jak mohou vypadat v koupelně.

Skříňka v dekoru světlého dubu pod umyvadlem nabízí úložný prostor na ručníky nebo kosmetiku. Podsvícené zrcadlo a luxusní světla pak už jen dovádí k dokonalosti koupelnu, ze které se vám nebude chtít odcházet.

Funkční a krásné, takové jsou návrhy koupelen, které vznikají pod rukama designérů koupelnového studia Keraservis. Chcete taky takovou? Přijďte se inspirovat a poradit do našich showroomů v Brně, Praze a Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi specialisty. Těšíme se na vás.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner