Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh dvou elegantních koupelen a WC: velkoformátové obklady v imitaci přírodních materiálů, kvalitní sanita a černé doplňky

Návrh dvou koupelen a WC | Keraservis
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Rozloha místnosti:
7,5 a 6 m2
Datum návrhu:
2023

Hned na dvě koupelny a samostatné WC si před nedávnem „sáhli“ naši designéři, které o pomoc s návrhem požádali majitelé rodinného domu v Ostravě. I když platí, že koupelna pro rodinu musí být jednoznačně praktická a 100% funkční, může být určitě také krásná a elegantní. Náš návrh je toho jasným důkazem, co myslíte?

Velkoformátové obklady a dlažba v imitaci mramoru, kovu, kamene i dřeva

Malý prostor je třeba opticky zvětšit, a tak asi nepřekvapí, že na stěny samostatného WC přišly světlé obklady Atlas Concorde Exigo Statutario v imitaci mramoru s výrazným žílováním, a to ve formátu 60x60 cm. Dlažba na podlaze ve stejném rozměru pak pochází z kolekce Mek s kovovým efektem, která ve svém matném finiši vypadá opravdu nádherně.

Návrh dvou nadčasových koupelen | Keraservis

I když ani jedna z koupelen – dětská o ploše 6 m2 a ta pro dospělé o ploše 7,5 m2 – se tmavších odstínů bát určitě nemusí, i tady jsme dali přednost těm světlejším. Zdi jsme obložili velkoformátovými obklady Atlas Concorde Klif ve variantě White a zajímavém rozměru 37,5x75 cm, u dlažby v dětské koupelně jsme pak sáhli po stejné sérii a barvě v matném finiši a formátu 75x75 cm. Klif jsou dlaždice inspirované kamenem a od přírodního materiálu je téměř nerozeznáte. To stejné pak platí i o kolekci Etic Pro, která naopak vypadá jako dřevěná plovoucí podlaha a v odstínu Rovere Venice se v koupelně rodičů skvěle vyjímá.

Návrh dvou nadčasových koupelen | Keraservis

Obklady a dlažba v imitaci dřeva působí v koupelně velmi útulně. Inspirujte se. 

Praktická sanita v dokonalém provedení

V obou koupelnách mají své nezastupitelné místo walk-in sprchy bez vaničky. Zatímco ta dětská má pevnou stěnu, stěna v koupelně pro dospělé je otočná a skládá se ze dvou dílů. Obě sprchové stěny jsou od značky SanSwiss a v matném černém rámu působí prudce elegantně. Třešničkou na dortu rodičovského sprchového koutu je malá nika na odkládání sprchového gelu, šamponu a další kosmetiky.

Stavíte novou nebo rekonstruujete stávající koupelnu? Naplánujte si do ní niku, nebudete litovat.

Jednoduchá obdélníková vana Quadro Slim od výrobce Hopa o štědrém rozměru 170x75 cm stojí na nožičkách a doplňují ji výrazná podomítková baterie a sprcha Vernis Shape od Hansgrohe, opět v matné černé. Od značky Hansgrohe jsou také všechny ostatní vodovodní baterie v koupelnách a na WC i ruční sprchy Pulsify Relaxation s trojicí volitelných proudů včetně jemného deště.

Návrh dvou nadčasových koupelen | Keraservis

K vaně se hodí hranaté keramické umyvadlo Hopa Pieno, které je v koupelně rodičů umístěné na desce skříňky se zásuvkami. Na desce na samostatné toaletě hezky sedí oválné umyvadélko Ravak Moon bez přepadu s nástěnnou baterií v lesklém chromu.

Závěsná toaleta Uni Chrome RimOff je bez okrajů, a tedy hygieničtější než WC okrajová, kde se často usazují nežádoucí bakterie a nečistoty. Sedátko od stejné firmy je pak opatřené praktickým systémem pomalého dovírání. 

Elegantní doplňky a designové osvětlení pro zážitek z očisty každý den

Na zdi v obou koupelnách visí designový koupelnový radiátor Isan Fresh (jak jinak, v černém matu), který poslouží k ukládání i sušení vlhkých ručníků a pomůže tak v koupelně udržet vlhkost na uzdě.

Víte, jak zatočit s vlhkostí v koupelně? S těmito 5 tipy to snadno zvládnete.

Do černé se v koupelnách i na WC oděly držák na mýdlo, ručníky i toaletní papír… dobrá připomínka toho, že za 1. černá rozhodně nepatří jen na pohřeb a za 2. zachovat jednotný styl napříč vybavením celé koupelny se jednoznačně vyplatí. Jen tak bude nejen prostorem, kam chodíte denně vykonávat osobní hygienu, ale také místem, kde se budete dobře cítit.

Návrh dvou nadčasových koupelen | Keraservis

Kombinace velkoformátových obkladů v imitaci přírodních materiálů s kvalitní sanitou udělala v koupelnách našich klientů vážně divy. Jak jednotlivé kousky zařízení vypadají pohromadě, můžete snadno zjistit ještě dřív, než začnete s bouráním: stačí si nechat připravit 3D návrh a vizualizaci koupelny od zkušených designérů koupelnového studia Keraservis. Hledáte zatím jen inspiraci? Zastavte se pro ni do našich showroomů v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner