3D Návrhy

Návrh koupelny v barvě roku 2024 – pastelové odstíny, volně stojící vana a velkoformátové obklady a dlažba v imitaci kamene

3D vizualizace koupelny v barvách Peach Fuzz | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2024

Barva roku 2024 si rychle nachází cestu do moderních interiérů a koupelny nejsou žádnou výjimkou. Pastelový odstín jim dodává na optimizmu a vnáší do nich dobrou náladu i pocitové teplo. Jak se vám líbí v jednom z našich nedávných návrhů koupelny?

Peach Fuzz dlažba v netradičním rozměru i velkoformátové obklady v imitaci kamene

Když v barvě roku, tak už od základu, tedy od podlahy. Odstín Peach Fuzz jsme jí dali díky dlaždicím Pixel41 od známého italského výrobce 41zero42. Kolekce inspirovaná grafickými vzory 40. let, videohrami osmdesátek a ruskými veřejnými bazény nabízí dlažbu v netradičním rozměru 11,55x11,55 cm, a to v celé paletě barev. Odstín Blush je od barvy roku 2024 absolutně k nerozeznání.

Vizualizace v barvě roku 2024 Peach Fuzz | Keraservis

V návrhu naší koupelny o štědré ploše 7 m2 našly Pixel41 svoje místo nejen na podlaze, ale i na stěnách (za vanou, kolem dveří a za umyvadlem). Doplnily je tam Marvel Onyx, velkoformátové obklady v imitaci přírodního kamene (onyxu) s mramorovým efektem. Jsou v neutrálním šedém odstínu a k výrazné pastelové barvě se výborně hodí.

Vizualizace v barvě roku 2024 Peach Fuzz | Keraservis

Marvel Onyx jsou pro moderní koupelnu a interiér jako stvořené. Podívejte se. 

Sázka na kvalitu a design: asymetrická vana a oranžové umyvadlo na desku

Koupelně dominuje krásná, volně stojící vana Melody v asymetrickém tvaru. Je od firmy Hopa, vyrobená z kvalitního akrylátu, dostupná ve dvou rozměrech (150x80 a 170x80 cm) a naprosto ideální pro zasloužený relax po náročném týdnu. Ke každodenní očistě pak slouží minimalistický walk-in sprchový kout bez vaničky s vodovodní baterií JEE-O v dokonale industriálním stylu. 

Umyvadlo Charmant od slovenského výrobce koupelen Lotosan je položené na desce v odpovídající barvě. Tou je matná korálová, která jako by Peach Fuzz z oka vypadla. Umyvadlo doplňuje nástěnná vodovodní baterie Tecturis S od Hansgrohe, vybavená technologií EcoSmart+. Ta proud obohacuje vzduchem a snižuje tak spotřebu vody v koupelně.

Vizualizace v barvě roku 2024 Peach Fuzz | Keraservis

Lotosan má na trhu 30letou tradici a právě představuje svoje novinky. Spadne vám z nich brada. 

Koupelnu v barvě roku 2024 dovádí k dokonalosti doplňky: podsvícené kulaté zrcadlo, LED pásky lemující pastelovou stěnu za umyvadlem i topný žebřík v dobře zvoleném měděném finiši. 

Barevné trendy v interiérovém designu se stále častěji propisují i do koupelnového vybavení, a tak by to mělo být. Rádi koupelnu v odstínu Peach Fuzz (nebo jakémkoliv jiném!) navrhneme i pro vás. Nechte si připravit 3D vizualizaci nebo si rovnou domluvte schůzku se specialisty koupelnového studia Keraservis v Praze, Brně a Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner