Novinka

Keraservis Brno: Koupelny i odborní poradci k vašim službám. Přijďte se inspirovat.

Koupelnové studio Brno | Keraservis

Ať už stavíte, rekonstruujete nebo jen nevíte, co s načatým víkendem, v showroomu Keraservis v Brně objevíte sortiment a inspiraci pro koupelny, ze kterých se vám zatočí hlava. Pojďte se s námi podívat na to, co vás čeká a nemine v našem největším koupelnovém studiu v České republice.

Sanita do koupelny s hvězdnými jmény

V koupelnovém studiu Keraservis v Brně pro vás máme jen to nejkvalitnější zboží. Umyvadla, vany, sprchové kouty, baterie nebo WC pro vás nakupujeme výhradně od ověřených značek jako například Grohe, Fima, Hüppe, Hansgrohe nebo Villeroy & Boch. Dáváme si přitom záležet nejen na designu, ale také na funkčnosti a výběru moderních technologií.

Koupelnové studio Brno | Keraservis

Zajímá vás, jak můžete v koupelně uspořit nemalé peníze? Přečtěte si článek Jak ušetřit za vodu? S těmito vychytávkami v koupelně to snadno zvládnete. 

Nekonečný sortiment dlažeb a obkladů

Dvě patra brněnského showroomu slibují pořádnou dávku inspirace pro malé i prostorné koupelny také na poli obkladů a dlažeb. Mezi těmi vystavenými najdete třeba dlaždice Cercom ve vzhledu přírodního kamene, Love Ceramic od známého portugalského výrobce nebo zboží ikonické italské značky Atlas Concorde, a to včetně velkoformátové dlažby a obkladů, které mají v koupelně celou řadu výhod.

Koupelnové studio Brno | Keraservis

Nepřehlédněte vzorky zbrusu nové série Marvel X, které pro vás máme v Brně už také vystavené. 

Kromě širokého sortimentu má koupelnové studio v Brně ještě jednu obrovskou výhodu: stojí v těsné blízkosti našeho centrálního skladu, kde si velkou část zboží můžete rovnou vyzvednout.

LASTRA centrum i koutek s luxferami

U dlažby ještě chvíli zůstaneme: zajímá-li vás momentálně víc ta venkovní, zastavte se v našem LASTRA koutku s ukázkami kvalitní keramické dlažby od Atlas Concorde pro použití v exteriéru.

Když do koupelny potřebujete dostat trochu světla nebo hledáte netradiční stavební materiál či doplněk, jsou luxfery přímo ideální. V luxferovém koutku v druhém patře našeho showroomu si jich můžete „osahat“ hned desítky – klasické, designové i technické.

Koupelnové studio Brno | Keraservis

Mají luxfery v koupelně své místo? Poznejte, proč jednoznačně ano.

Služby profesionálů: Od poradenství po návrhy celých koupelen

V Keraservis v Brně vám s výběrem toho pravého pro vaši koupelnu pomůže hned několik odborných poradců. Čekat na to, než na vás přijde řada, tak dlouhé hodiny určitě muset nebudete. Rádi se vám postaráme také o komplexní návrh (a budete-li chtít, tak také o realizaci) vaší koupelny. Schůzku s našimi designéry si můžete domluvit přímo na místě nebo v předstihu online.

Koupelnové studio Brno | Keraservis

Zjistěte, jak u nás navrhujeme koupelny od A do Z a přečtěte si, jak se připravit na první schůzku s vaším poradcem.

Vše pro bydlení a kavárna navíc

Koupelnové studio Brno je součástí Centra bydlení a designu Kaštanová, a tak jakmile vyřešíte svoji koupelnu, můžete plynule pokračovat s dalšími částmi vašeho interiéru i exteriéru, od hrubé stavby po zahradu. Když se unavíte, není nic jednoduššího než se přesunout do naší moderní kavárny, kde vám připravíme výtečnou kávu a další nápoje, ale i občerstvení. 

Do Keraservis v Brně se snadno dostanete jak MHD, tak autem. Parkovacích míst máme dost pro všechny. A nakonec: jste-li architekt nebo bytový designér, můžete u nás využít zázemí pro schůzky s vašimi klienty.

Těšíme se na vás od pondělí do pátku od 9 do 18 hod. a v sobotu od 9 do 13 hod.

Mám zájem o schůzku s odborným poradcem


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner