Realizace

Rodinný dům s velkou koupelnou

Rodinný dům s velkou koupelnou
Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Markéta Hlochová
Datum realizace:
2020

Představujeme vám novostavbu rodinného domu v Ostravě, kde jsme realizovali velkorysou koupelnu s vanou a sprchovým koutem, podlahy a obložení stěn v obývacím pokoji, a také dlažbu a obložení na terase.

Koupelna v přírodním stylu zaujme na první pohled obklady z přírodního kamene. Břidlicové pásky Wallstone Rusty Slate Rustical propůjčují koupelně osobitý vzhled. Mají proměnlivou barevnost od narezavělých tónů až po tmavě šedou. Rustikální obklady příjemně kontrastují s industriálním vzhledem keramických obkladů KERAGEN v imitaci betonu, vyladěnou barevnou kombinaci uzavírá zemitý odstín keramické dlažby. Vše doplňují minimalistické tvary sanitární keramiky – hranatá umyvadla Azzura SQUARED a vana Villeroy & Boch SQUARO.

Sprchový kout typu Walk-In značky Huppe je navržen jako skleněná bezrámová zástěna. Jedná se o velmi jednoduché a elegantní řešení sprchového koutu. Není zde potřeba žádná sprchová vanička, je nutná pouze dobře vyspádovaná podlaha a kvalitní odtokový žlab, v tomto případě značky TECE

Velkou pozornost architektka věnovala také osvětlení – ve sprše je podsvícená nika na ukládání nezbytností pro sprchování a především je zajímavě vyřešeno nasvícení kamenných obkladů. Velkou devizou prostorné koupelny je, že má velké okno s výhledem do zahrady, takže během dne je v koupelně dostatečné množství přirozeného světla.

Jak se vám líbí tato koupelna s obložením z přírodního kamene, interiér obývacího pokoje nebo dlažba na terase? Připravíme podobný návrh také pro váš dům. Rádi vás uvidíme v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě, těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Umyvadlo Azzurra SQUARED 75x45 TH
K objednání

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner