Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Realizace

Návrh malé koupelny v jemných tónech: vana s nikou, mramorové obklady a designové topení

Návrh malé koupelny v jemných tónech | Keraservis
David Zlatohlávek
O realizaci projektu se postaral/a:
David Zlatohlávek
Rozloha místnosti:
5 m2
Datum realizace:
2023

I malá koupelna může nabídnout design, prostor i funkčnost, stačí ji jen dobře navrhnout a zrealizovat. Přání našich klientů – mramor, jemné tóny a vana s nikou – s naším estetickým i praktickým cítěním rozhodně zarezonovala, a tak nebyl problém vyplnit je do posledního detailu. 

Výborný základ: obklady a dlažba v imitaci mramoru

Návrh rekonstrukce starší koupelny v rodinném domě jsme vzali pěkně od podlahy, na kterou jsme položili dlažbu MARVEL PRO známého italského výrobce Atlas Concorde. Kvalitní keramické kachle v dokonalé imitaci mramoru a rozměru 60x60 cm se již považují za velkoformátové a v odstínu Cremo Delicato vypadají naprosto luxusně.

Návrh malé koupelny v jemných tónech | Keraservis

I obklady a dlažba v imitaci přírodního kamene vás uchvátí. Inspirujte se kolekcí Boost Mineral nebo Marvel Travertine od Atlas Concorde. 

Na stěnách je doplnila sladěná kombinace velkoformátových obkladů MARVEL PRO Cremo Delicato a minimalistických Kerawhite v bílém lesku z vlastní série Keraservis, obojí ve formátu 30x60 cm. Spáry mezi jednotlivými dlaždicemi vyplnila epoxidová malta KERAPOXY EASY Design 103 od Mapei, která se snadno aplikuje a je odolná proti bakteriím a plísním.

Návrh malé koupelny v jemných tónech | Keraservis

Neutrální obklady a dlažba v jemných tónech nejenže daly výborný základ dalšímu vybavení, ale poměrně malý prostor koupelny dokázaly opticky zvětšit – kdo by řekl, že tato koupelna má jen 5m2?

Obdélníková vana s extra úložným prostorem

I menší koupelny si mohou dovolit vanu, v tomto případě vestavnou, hezky od stěny ke stěně. Klasická obdélníková vana SAELA160 značky Santech je vyrobená z kvalitního akrylátu a svými rozměry 160x75 cm a objemem 130 l se hodí i do koupelen, kde na metrech čtverečních záleží. Po celé délce vany se do zdi zařezala nika, nabízející dodatečný úložný prostor, aniž by zbytečně ubírala místo. Podsvětlená LED pásky navíc tvoří překrásný estetický prvek už tak vzdušné koupelny.

Návrh malé koupelny v jemných tónech | Keraservis

Ne každá koupelna má luxus okna. Poradíme, jak správně odvětrávat tu, kde ho nenajdete. 

Designové topení a detaily pro koupelnu jako ze showroomu

Funkční, nebo hezká na pohled? I od kompaktní koupelny můžete chtít obojí, stačí jen pár detailů. Elektrický topný žebřík slouží v koupelně jako zdroj tepla i místo pro sušení ručníků, ten designový od výrobce Terma je navíc doslova potěchou pro oko.

Návrh malé koupelny v jemných tónech | Keraservis

Jak vybrat topný žebřík do koupelny? Poradíme, na co si dát pozor.

Přidejte osvětlené zrcadlo nad přímočarým umyvadlem na desku a pár kvalitních svítidel po stranách a o koupelnu jako z magazínu máte postaráno, než řeknete švec.

Malá či velká, úzká nebo široká, zbrusu nová i rekonstruovaná… není koupelna, která by se nemohla proměnit v oázu každodenní pohody a relaxace. Chcete-li taky takovou, nechte si ale raději připravit profesionální návrh a 3D vizualizaci, jen tak předejdete zbytečnému zklamání. S návrhem koupelny, výběrem vybavení i odbornou radou rádi pomohou specialisté koupelnového studia Keraservis. Přijďte se s nimi potkat do showroomů v Praze, Brně nebo Ostravě nebo si sjednejte schůzku online.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner