Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Koupelna jako splněný SEN

Rekonstrukce koupelny jako splněný sen. Keraservis

Sofia vždy snila o vlastní koupelně, která by byla jen její a kterou by si vybavila podle svých představ. Když si koupila svůj první byt a pustila se do rekonstrukce, vysněná koupelna přišla na řadu jako první. Vznikla tak něžná, jemná a zároveň barevná dámská koupelna. Tento příběh se splněným snem se odehrál v Portugalsku u klientky výrobce keramických obkladů LOVE TILES. Podobný příběh ale může být také vaším příběhem.

Při návštěvě koupelnového studia se Sofie na první pohled zamilovala do vzorové koupelny s 3D obklady v barvě starorůžové a dlažbou v imitaci bílého mramoru. Nebyla si jistá, jestli právě tyto obklady a dlažba budou do její malé koupelny vhodné, protože její koupelna je mnohem menší, než ta vzorová. Ta její má rozměr pouhých 160 x 180 cm. Na fotografiích je ale krásně vidět, že kombinace růžové barvy a 3D struktury z kolekce Genesis s jemně žilkovaným mramorem z kolekce Marble (obě značky LOVE TILES) vytvářejí i v její mini koupelně příjemnou atmosféru. Příjemné prostředí ještě podtrhuje podlaha z keramické dlažby s efektem dřeva, která dodává pocit útulnosti a stability.

Koupelna jako splněný sen

Z fotodokumentace si můžete udělat jasnou představu o tom, jak koupelna vypadala před rekonstrukcí a jak se malinká místnost po rekonstrukci projasnila a získala moderní vzhled. Sofiina koupelna je přímým důkazem, že světlé barvy malým koupelnám sluší a opticky místnost zvětšují. Při rekonstrukcích vždycky doporučujeme nechat si připravit 3D vizualizaci. Málokdo si umí dopředu představit, jak bude jeho koupelna ve skutečnosti vypadat, když bude hotová. 3D návrh je v tomto směru dokonalým nástrojem, jak případně vychytat drobné chyby a vzhled koupelny si předem vyladit. A pak už splněným snům vůbec nic nebrání.

Věříme, že vás koupelna Sofie inspirovala a tato inspirace vás posunula blíže k rozhodnutí - chci si splnit svůj sen o nové koupelně. Stačí nás navštívit v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě. Těšíme se na vaši návštěvu.

 


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner