Novinka

3D Wall Plaster: Trojrozměrné obklady v kouzelných texturách dodají koupelně nový rozměr

Atlas Concorde 3D Wall Plaster | Keraservis

Jako mistrovsky vyvedená omítka vypadá nová série obkladů, kterou na trh právě uvedl známý italský výrobce keramiky Atlas Concorde. Co se týče barev, jsou kachle esencí neutrální bílé, svými texturami ale přímo nadchnou. 3D Wall Plaster přidají interiéru další rozměr a z variací a kombinací, které nabízí, si určitě vyberete. 

Velkoformátové obklady v esenci bílé a 5 (+1) jedinečných texturách

Trojrozměrné obklady 3D Wall Plaster zůstávají svou barevností tentokrát skutečně při zemi, důvod k tomu je ale zřejmý: čistě bílá dává skvěle vyniknout až umělecky vyvedeným texturám. Všechny nesou stopy štětců, hřebenů a hladítek a jsou tak dokonalou imitací materiálu, jenž jim stál předlohou. Atlas Concorde textur ve své nové sérii nabízí hned pět a přidává k nim i hladkou kachli:

Atlas Concorde 3D Wall Plaster | Keraservis

3D Wall Plaster jsou k dispozici v matném finiši a jediném rozměru, a to jako velkoformátové obklady ve velikosti 50x120 cm. Tloušťka 8,5 mm zajišťuje dlaždicím vysokou odolnost, pevnost a dlouhou životnost, takže investice do nich se vám jednoznačně vrátí.

Velkoformátové obklady i dlažba opticky zvětší i malou koupelnu. Inspirujte se naší rekonstrukcí malé koupelny a realizací dvou malých koupelen v rodinném domě.

Jedinečné perspektivy a hra světla a stínu pro moderní interiér

3D Wall Plaster nejsou jen „obyčejné“ obklady vytvářející pozadí skutečným designovým prvkům místnosti, právě naopak: potěchou pro oko jsou už samy o sobě. Nepřetržitá hra světla a stínu dodává trojrozměrným povrchům výraznost a pohyb. Zvláště v prostornějších interiérech a tam, kde jsou kachlemi obloženy větší plochy, je možné obdivovat je hned z několika perspektiv: z odstupu jako kompaktní zářivé stěny, zblízka pak se všemi detaily ručně opracovaného materiálu. 

Nová série Atlas Concorde nachází uplatnění ve všech částech interiéru – od koupelen po obytné místnosti – i ve veřejných prostorách, jež s nimi dostávají nezaměnitelný výraz. 

Estetika ale není jedinou předností 3D Wall Plaster: díky svému preciznímu zpracování jsou obklady nejen vysoce odolné vůči poškození či bakteriím, ale také se snadno udržují a čistí, a to i za použití běžných prostředků s obsahem chemikálií. Jejich hygienický aspekt oceníte hlavně (ale nejen) v koupelně, kde se trojrozměrné struktury určitě není třeba obávat.

Atlas Concorde 3D Wall Plaster | Keraservis

Ani péče o mozaiku v koupelně už dávno není noční můra. Zjistěte, jak ji vybrat, instalovat a udržovat.

Trojrozměrné obklady jako stvořené ke kombinování

50letá tradice ve výrobě keramických obkladů a dlažeb je zárukou nekompromisní kvality produktů Atlas Concorde, ale také toho, že 3D Wall Plaster nejsou v nabídce firmy ani zdaleka sirotky. Jednotlivé textury lze s úspěchem kombinovat nejen mezi sebou, ale směle vykročit je možné i za hranice série. Nespočet působivých variací vykouzlíte třeba spolu s trojrozměrnými kachlemi 3D Wall Design nebo 3D Wall Carve, ale také s obklady a dlažbou z klasických 2D sérií.

Boost Mineral v imitaci kamene a výrazných dekorech nepřehlédnete. Seznamte se s další z nových sérií Atlas Concorde.

Atlas Concorde 3D Wall Plaster | Keraservis

Sortiment Atlas Concorde je široký a vybrat z něj ty pravé obklady a dlažbu (nejen) do koupelny nemusí být snadné. Specialisté koupelnového studia Keraservis jsou vždy připraveni s odbornou radou: sjednejte si s nimi schůzku online nebo si 3D Wall Plaster a řadu jiných kachlí přijďte prohlédnout přímo do showroomů v Brně, Praze nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o kolekci 3D Wall Plaster. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner