Novinka

Atlas Concorde Boost Balance: Velkoformátové obklady a dlažba jako (leštěný) beton v nadčasových odstínech

Boost Balance | Keraservis

Současná elegance, vyvážené tvary, proporce a barvy. K charakteristice nové kolekce velkoformátových obkladů a dlažeb od samotného výrobce není co dodat. Snad jen to, že Atlas Concorde Boost Balance si zaručeně zamilujete – ať už pro jejich nadčasové odstíny, lehce industriální vzhled, nebo efekt leštěného betonu se sametovým povrchem.  

Obklady a dlažba v neutrálních barvách a vzhledu betonu 

Tvary ticha. Tak popisují svoji novou kolekci Atlas Concorde a my s nimi nemůžeme než souhlasit: Boost Balance vás rozhodně rušit nebudou. Neutrální paleta odstínů, jemná a kompaktní textura a hladký povrch dělají ze série obkladů a dlažeb známé italské firmy extrémně vhodný základ pro téměř jakoukoliv moderní koupelnu, interiér i exteriér. 

Boost Balance jsou dokonalou imitací stále oblíbenějšího betonu a nabízí se hned v desítce barev – od bílé (Pure a White) a slonové kosti (Ivory) přes populární hnědé (Cream a Ash) až po sofistikované šedé (Moon, Pearl, Grey, Smoke) a temnou antracitovou (Tarmac). Komu nestačí klasická hladká dlaždice, může sáhnout po některém z mozaiku připomínajících dekorů – klasickém čtverečkovém Mosaico, příčném trojúhelníkovém Mosaico Lock nebo Mosaico Strings, pravidelné sekvenci úzkých a širších pruhů.

Boost Balanace | Keraservis

Mozaika v koupelně vypadá nádherně. Podívejte se na kolekce, které by neměly ujít vaší pozornosti.

Velkoformátová dlažba jako samet: do koupelny, interiéru i exteriéru

Nová kolekce obkladů a dlažeb Atlas Concorde jde ve stopách současných trendů, a tak nepřekvapí, že až na subtilnější rozměr 30x60 cm je k dispozici v zásadě jen ve velkých formátech od 60x60 a 75x75 přes 60x120 a 120x120 až po skutečně obří rozměry 120x278 a 160x320 cm (pouze v odstínu Ash). Velkoformátových obkladů a dlažeb se přitom není třeba obávat ani v menších koupelnách: mají méně spár a místnost tak dokáží krásně sjednotit a opticky zvětšit, jsou hygienické a samozřejmě skvěle vypadají. 

Velkoformátová dlažba je přímo ideální pro podlahové vytápění v koupelně. Zjistěte proč. 

Co se týče povrchu, mysleli v případě Boost Balance Atlas Concorde úplně na všechno a na všechny. Díky inovativní technologii Sensitech jsou keramické obklady a dlažba protiskluzové, zároveň ale zůstávají hladké na dotek, snadno se čistí a udržují. Protiskluzovou úpravu přitom oceníte nejen v koupelně, ale také v exteriéru – na terase nebo třeba kolem bazénu, kde si ty největší z venkovních formátů (120x120 cm) vyberete i v úpravě Grip. Naopak v interiéru se s Boost Balance a patentovanou technologií výrobce s všeříkajícím názvem Velvetech můžete zahalit rovnou do sametu.

Boost Balanace | Keraservis

Naboostované kolekce pro koupelnu snů

Neutrální odstíny a struktura dělají z Boost Balance ideální sérii pro kombinace s dalšími kolekcemi (nejen) Atlas Concorde, například cementovými obklady Boost nebo barevnou dlažbou Boost Pro.     

Chcete v koupelně barvy? Inspirujte se vytříbenými odstíny a dekorem Boost Color.

Boost ale nejsou jen industriální betonové obklady do koupelny, ale také kámen, jehož imitaci mají mistři keramiky zvládnutou naprosto perfektně, a to třeba v sériích Boost Stone, Boost Mix nebo Boost Mineral. Ani s jednou (a mnoha dalšími) z výše zmíněných kolekcí spolu s Boost Balance vedle nešlápnete, právě naopak: našlápnete si na koupelnu, kterou vám budou všichni závidět.

Boost Balanace | Keraservis

Industriální styl je v módě a koupelna není v tomto případě žádnou výjimkou. Chcete taky takovou, ale nevíte, kde začít? Přijďte se inspirovat, poradit a prohlédnout si vystavené vzorky obkladů, dlažeb, sanity či nábytku do showroomů Keraservis v Brně, Praze a Ostravě nebo si rovnou nechejte vypracovat návrh koupelny od našich zkušených designérů.

Mám zájem o více informací o kolekci Boost Balance. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner