Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Keraservis Praha: Od obkladů po 3D návrhy a vše mezi tím. Vybavte si svoji koupelnu v našem středočeském showroomu

Koupelnové studio Praha | Keraservis

Koupelny jsou naše vášeň a víme o nich první poslední. Přesvědčit se o tom můžete v pražském showroomu Keraservis: hned ve dvou patrech jedinečné funkcionalistické budovy najdete to nejlepší pro vaši moderní koupelnu. Na co se můžete těšit v našem středočeském koupelnovém studiu?

Velkoformátové obklady a dlažba prémiových italských značek

Velké formáty jsou trend a v Keraservis Praha si jich můžete prohlédnout a osahat celou řadu. V sortimentu vás potěší obklady a dlažba italských mistrů keramiky – Atlas Concorde, Saime Ceramiche nebo 41zero42 -, ale i dalších ověřených značek. Na vlastní oči můžete vidět i skutečně obří formáty (až do rozměru 120x278 cm), ale zklamaní rozhodně neodejdete, ani pokud dáváte přednost menším kachlím nebo mozaice

Takhle krásně může vypadat velkoformátová dlažba v imitaci mramoru. A skvěle si rozumí i s podlahovým vytápěním!

Koupelnové studio Praha | Keraservis

Sanita a doplňky do (nejen) designové koupelny

Grohe, Hüppe, SanSwiss, Villeroy & Boch… to jsou jen některé ze značek, jejichž kvalitní sanitu u nás nabízíme. Vyberte si z klasických obdélníkových van nebo se inspirujte designovými volně stojícími či asymetrickými vanami. Nechte se zlákat stále oblíbenějšími sprchovými kouty bez vaničky a vyberte si u nás sprchovou zástěnu i odtokový žlab. Prohlížejte umyvadla na desku, oválná i hranatá, zjistěte, jak ušetřit vodu v koupelně s úspornou toaletou a rovnou k ní přidejte třeba i bidetové sedátko. 

Zajímá vás, který bidet se vejde i do malé koupelny? Zjistěte to.

Nezapomeňte ani na doplňky: radiátory Terma, elegantní vodovodní baterie Tres a Fima nebo koupelnový nábytek. Budete-li chtít, vaši koupelnu si u nás zkrátka vybavíte od A do Z.

Koupelnové studio Praha | Keraservis

Odborná rada i návrh koupelny na míru

Nevíte si rady? Obraťte se na naše odborníky v koupelnovém studiu v Praze. Rádi pomohou s výběrem konkrétního produktu, ale i celou realizací vaší koupelny – ať už stavíte nově, nebo „jen“ rekonstruujete. Součástí našich profesionálních návrhů jsou i 3D vizualizace, vaši koupelnu v novém hávu si tak budete moci mnohem lépe představit. Schůzku s našimi designéry si domluvte na místě nebo online, klidně hned. 

Prohlédněte si, jak vypadají naše 3D návrhy koupelen a inspirujte se našimi realizacemi.

Koupelnové studio Praha | Keraservis

To nejlepší pro vaši koupelnu ve všední den i o víkendu

Keraservis Praha je součástí Centra bydlení a designu Křižíkova a nachází se v Karlíně. Snadno se sem dostanete jak městskou hromadnou dopravou, tak autem, parkovací místa tu jsou k dispozici. Otevřeno pro vás máme každý den kromě neděle: od pondělí do pátku od 9 do 18 hod. a v sobotu od 9 do 13 hod. 

Těšíme se na návštěvu.


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner