Realizace

Koupelna s volně stojící černou vanou

Koupelna s volně stojící černou vanou. Keraservis.
Mgr. Markéta Hlochová
O realizaci projektu se postaral/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum realizace:
2021

Vana vždy byla a bude středobodem koupelny. Když si představíte vanu, podvědomě očekáváte bílou barvu. Tam, kde čekáte bílou, černá o to více překvapí. Pokud rádi experimentujete a milujete nevšední řešení, nechte se inspirovat touto černobílou koupelnou.

Černobílá kombinace barev v koupelně nikdy nezestárne. Tyto dvě barvy jsou tak kontrastní a na druhé straně se krásně doplňují, že jsou si vzájemně skvělými parťáky. Všimněte si, že jin a jang v této koupelně jsou dokonale vyvážené. Černá oválná vana kontrastuje bílému nábytku a obkladům. Bílé obklady Atlas Concorde 3D wall stars white s trojrozměrným povrchem doplňují hladké bílé obklady na protilehlé stěně. Organické tvary se mísí s přísně geometrickými. A všechny tyto zmíněné protiklady vyvažuje dlažba a obklad na zadní stěně koupelny Atlas Concorde Kone ve vzhledu přírodního leštěného vápence - tady se snoubí všechny odstíny černé, šedé a bílé v jedné velké jing jang ploše.

černá vana

Vraťme se ale k dominantě této luxusní koupelny - k černé samostatně stojící vaně. Vana Salermo je vyrobena z pevného litého mramoru Mineral DuraBe, který je směsí přírodního kamene (mramor, žula a pryskyřice). Vana má dokonale hladký a neporézní povrch, není nutné ji obezdívat, je velmi pevná a stabilní. Vana Salermo patří svými rozměry (160 x 70 cm) spíše k menším vanám. Nabízí intimní prostor pro pohodlné posezení nejen křehké dámě, vejde se do ní pohodlně i urostlejší muž. Při napouštění vany se nemusíte trápit špatným pocitem, že plýtváte vodou, spotřeba vody pro naplnění této vany je skutečně velmi malá

Tuto vzorovou koupelnu si můžete osobně prohlédnout v našem ostravském showroomu. Přijďte si pro inspiraci, rádi vám ji předvedeme a připravíme pro vás 3D návrh podobné koupelny. Těšíme se na vaši návštěvu na adrese Krmelínská 780/2 v Ostravě - Hrabové.

Vaše realizace mne zaujala. Kontaktujte mne prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner