Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Marvel Onyx: Obklady a dlažba inspirované lehkostí, jako stvořené pro moderní koupelnu a interiér

Marvel Onyx | Keraservis

Onyx v podobě, jakou jste ještě neviděli, slibuje Atlas Concorde ve své nové kolekci obkladů a dlažeb nejen do koupelny. Obklady v imitaci přírodního kamene jsou elegantní, nadčasové a „inspirované lehkostí“, která vám přiroste k srdci. Seznamte se s Marvel Onyx.

Nadčasový šarm kamene v obkladech a dlažbě jako kámen 

Další série známého italského výrobce keramiky je na světě a svému názvu na 100 % dostojí. Keramické obklady a dlažba s mramorovým efektem jsou dokonalou imitací přírodního onyxu, který interpretují zcela novým, moderním a rafinovaným způsobem.
Marvel Onyx jsou elegantní a vyznačují se homogenními povrchy ve vysokém lesku. Jsou průsvitné jako sklo, s hloubkou, která vás překvapí: estetické kvality, jež z nich dělají jasnou volbu do prostor, vyznávajících jednoduchý vzhled a současné trendy.

Líbí se vám mramor? S Marvel Meraviglia vedle nešlápnete. Poznejte kolekci se sametovým povrchem.

Marvel Onyx | Keraservis

Šestice moderních dekorů a velké formáty pro koupelnu a interiér snů

Marvel Onyx se nabízí ve čtveřici základních variant – bílé (White), perlové (Pearl), alabastrové (Alabaster) a černé (Noir) – a to výhradně jako velkoformátové obklady a dlažba v rozměrech 60x60, 60x120, 120x120, 120x240 a 120x278 cm, v bílé potom ještě v extra obřím formátu 160x320 cm, respektive 162x324 cm o tloušťce 6 a 12 mm, určeném speciálně pro kuchyňské desky.

Keramické kuchyňské desky Atlas Plan vypadají kouzelně. A skvělé jsou také pro „neviditelné“ vaření

Marvel Onyx | Keraservis

Pro opravdové fajnšmekry si Atlas Concorde připravili ještě dva extra dekory - nebe (Sky) a křemen (Quartz), dostupné pouze v rozměru 120x278 cm.

Obklady krásně vyniknou na podlaze koupelny i na jejích zdech včetně sprchového koutu nebo za vanou, v kuchyni (i na již zmíněných kuchyňských deskách), ale také v hale a jiných částech interiéru, například jako designová stěna v obýváku. Ve veřejných prostorách jsou pak možnosti takřka neomezené. 

Velkoformátové obklady a dlažba udělají parádu ve velkých i malých prostorách, najdete je proto v mnoha návrzích našich koupelen. Inspirujte se. 

Marvel Onyx | Keraservis

Neutrální základ = potenciál pro luxusní kombinace

Přímočarý vzhled Marvel Onyx dělá z nové kolekce obkladů a dlažby Atlas Concorde výborný základ pro kombinace s keramikou z dalších sérií výrobce. Keramika ve vzhledu přírodního kamene vypadá nádherně například spolu s dlaždicemi Entice v podobě dřeva, konkrétně italského dubu. 

Máte rádi dřevo? V koupelně vsaďte na keramiku v jeho imitaci – má lepší vlastnosti a od přírodního materiálu ji nerozeznáte.

Příznivci industriálních interiérů budou přímo nadšení ze spojení Marvel Onyx a některé z mnoha kolekcí Boost World, třeba Boost nebo Boost Pro ve vzhledu stále oblíbenějšího cementu.

Marvel Onyx | Keraservis

Industriální cementová série Boost a barevná Boost Pro vás uhranou v koupelně i mimo ni.

Keramické obklady Atlas Concorde jsou svojí nekompromisní kvalitou a estetickým zpracováním absolutní sázkou na jistotu. Ať už dáváte přednost kameni, betonu, nebo dřevu, přijďte si vaše vysněné obklady a dlažbu nejprve prohlédnout naživo do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze nebo Ostravě. Potřebujete vaši novou koupelnu navrhnout od A do Z? Obraťte se na naše specialisty přímo na místě nebo si sjednejte schůzku online.

Mám zájem o více informací o kolekci Marvel Onyx. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v novince


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner