Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

3D Návrhy

Návrh malé úzké koupelny

Návrh malé úzké koupelny | Keraservis
Keraservis TEAM
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Keraservis TEAM
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum návrhu:
2021

Chceme zařídit naši malou koupelnu tak, aby byla praktická a pohodlná. To je zadání, které slýcháme od klientů velmi často. Podívejte se, jak se nám tentokrát podařil návrh koupelny, kde jsme pracovali s docela malým a navíc hodně úzkým prostorem.

Zadání vyřešit co nejlépe vybavení koupelen s atypickými rozměry máme rádi, bereme je jako výzvy. Jedná se často o koupelny ve starších domech v rekonstrukci, kde na koupelnu nezbylo dostatek místa, ale také v novostavbách, kde se často bojuje o každý centimetr čtvereční obytné plochy. Ať už jsou jakkoliv rozměry malé a půdorys složitý, vždy se dá najít elegantní a rozumné řešení. Ve většině případů platí, že v jednoduchosti je krása

malá koupelna

V našem případě jsme se společně s klienty shodli na řešení koupelny v industriálním stylu. Stěny jsou obloženy obklady z kolekce Atlas Concorde Blaze  - konkrétně obklad Aluminium (tři světlé stěny) a Iron (tmavé stěny za sprchovým koutem a za WC). Podlaha je také z kolekce Atlas Concorde Blaze, studené odstíny na stěnách skvěle doplňuje dlažba Corten ve vzhledu rezavého plechu. 

Strohost koupelny obdélníkového půdorysu o šířce pouhých 160 cm rozbíjí předsazená stěna za toaletou a také sprchová zástěna Hüppe se zatmaveným sklem a černou ukončovací lištou. Ostatně černá barva se v detailech nachází v koupelně na více místech. Také umyvadlová a sprchová baterie, nástěnný věšák i koupelnové doplňky jsou v barvě černé – skvěle tak doplňují industriální ráz celé koupelny.

Také potřebujete zařídit malou koupelnu nebo koupelnu s netradičním půdorysem? Obraťte se na nás s důvěrou, máme v portfoliu desítky hotových 3D vizualizací koupelen s atypickými rozměry. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech v Brně, Praze nebo Ostravě.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner