Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že ve čtvrtek 20. 6. 2024 od 13:00 bude brněnský showroom z důvodu konání firemní akce UZAVŘEN.

Děkujeme za pochopení.

Realizace

Realizace moderních koupelen v rustikálním stylu – velkoformátové obklady a dlažba, volně stojící vana i walk-in sprcha s retro kohoutky

Realizace moderních koupelen v rustikálním stylu
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
6-8 m2
Datum realizace:
2024

Požadavek na zachování původních trámů do značné míry určil směr, kterým se ubírala naše realizace koupelen pro nové znojemské apartmány. Rustikální prvky a dřevěné detaily ve spojení s kvalitní keramikou a moderní sanitou vypadají v koupelnách o štědré ploše 6-8 m2 naprosto skvěle. Co říkáte?

Velkoformátové obklady a dlažba jako hlína pro přírodní koupelnu

Neexistuje snad nic rustikálnějšího než surová zemina, a tak není divu, že naši designéři sáhli při návrhu znojemských koupelen právě po ní. Tedy ne doslova, ale v její dokonalé imitaci. Keramika ze série Atlas Concorde Natural Boost připomíná opravdovou hlínu, obklady a dlažba mají ale samozřejmě mnohem lepší vlastnosti.

Realizace moderních koupelen | Keraservis

Zatímco na podlaze je položená dlažba v odstínu Ash a formátu 60x60 cm, stěny jsou obložené v o něco světlejším odstínu Kaolin a formátu 60x120 cm. Nakonec na designovou stěnu – v některých případech za vanou, v jiných za umyvadlem – jsou nainstalované 3D obklady v dekoru Wave, které celé koupelně dodávají na prostorovosti a zdání neustálého pohybu.  

Volně stojící vana a walk-in sprcha: dokonalý komfort a relax v moderní koupelně

Koupelna je místem, které by nám mělo nejen dobře sloužit, ale kam bychom se v ideálním případě měli ubírat i k zaslouženému odpočinku a relaxu po náročném dni nebo týdnu. S touto myšlenkou jsme přistoupili i k výběru sanity v našich návrzích koupelen pro jihomoravské apartmány.

Realizace moderních koupelen | Keraservis

Ke každodenní rychlé a efektivní očistě v nich slouží sprchový kout s horní sprchovou hlavicí značky Hansgrohe. Je bez vaničky a takzvaně walk-in, nemá tedy dveře, což přispívá k minimalistickému a čistému vzhledu koupelny. Ta tak působí opticky větší, než ve skutečnosti je. Svou zásluhu na tom má i jednoduchá skleněná zástěna Ravak Walk-In Wall bez rámu s elegantním stěnovým profilem a lištou v černé barvě.

Walk-in sprchy se uplatní v koupelnách všech rozměrů. Prohlédněte si náš návrh malé koupelny se sprchovým koutem walk-in nebo návrh moderní koupelny ve světlých odstínech.

Relaxaci hodnou skutečného wellness centra nabízí volně stojící vana Olsen Spa MELODY. Krásná masivní vana z toho nejkvalitnějšího akrylátu má velikost 170x80 cm (vyrábí se ale i v menším, 150cm rozměru) a jakmile se do ní jednou ponoříte, nebude se vám chtít ven. Vanu doplňuje opět volně stojící vodovodní baterie MONT BLANC od firmy Tres: je v černém matu, má dva kohoutky a působí nádherně retro.

Realizace moderních koupelen | Keraservis

Stejná koupelnová baterie, tentokrát ale nástěnná, figuruje i u oválných umyvadel na desku Sapho CALEO. V každé koupelně jsou dvě, a to ve frekventovaných částech dnech ocení nejen větší rodiny.

Termostatická baterie nesmí chybět ani ve vaší koupelně. Zjistěte, jaké má výhody oproti té klasické. 

Na kvalitu ověřené značky vsadili naši specialisté i v případě klozetu a do koupelen vybrali závěsné WC TESI od Ideal Standard. Má SoftClose sedátko s pomalým sklápěním a je bez okraje (rimless), a tedy hygieničtější a snadnější na údržbu než záchod s okrajem.

Realizace moderních koupelen | Keraservis

Při volbě WC věnujte pozornost nejen míse, ale i sedátku. Poradíme jak vybrat to správné.

Designové detaily pro dokonalý dojem z luxusní koupelny

Žádná koupelna není kompletní bez nábytku a doplňků. Ty jsou často třešničkou na dortu místnosti, kam většina z nás míří hned několikrát denně, a proto je není radno podceňovat. Realizaci koupelen našich klientů doplnily umyvadlové desky a skříňky ve dřevě, designový topný žebřík v industriálním stylu a dvojice zrcadel. Ta jsou podsvětlená a večer v koupelně vytváří příjemnou atmosféru, přes den pak krásně odráží světlo, které do místnosti proudí střešním oknem.

Realizace moderních koupelen | Keraservis

Nemáte-li v koupelně luxus okna, nezoufejte. Jak ji dobře odvětrat i bez něj, zjistíte v článku.

Prudce trendy, a zároveň trochu retro. Super moderní, a přesto rustikální. Stejně jako je tomu v životě, i protiklady v koupelně se často přitahují. Stačí jen vědět, jak je správně sladit, a výsledek vám vyrazí dech. Plánujete-li novou nebo rekonstrukci nové koupelny, rádi vám s jejím návrhem a realizací pomůžeme. Přijďte se poradit s našimi specialisty do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě nebo si rovnou sjednejte schůzku online.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


2 varianty

Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner