Realizace

Návrh koupelen v přírodním vzhledu – velkoformátové obklady a dlažba v imitaci kamene a dřeva i značková sanita

Návrh koupelen v přírodním vzhledu | Keraservis
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum realizace:
2024

Ne jednu, ne dvě, ale hned devět koupelen navrhovali naši zkušení specialisté pro komerční byty v Rousínově nedaleko od Brna. Nejen bydlení v osobním vlastnictví, ale i to na pronájem si zaslouží moderní, funkční a na pohled estetickou koupelnu, a přesně takovou jsme našim klientům doručili. Jak se vám líbí?

Velkoformátová dlažba a obklady v imitaci kamene a dřeva 

Koupelna o ploše 6 m2 určitě nepatří mezi malé, i u ní je ale třeba přemýšlet prakticky. Jejím základem se staly kvalitní velkoformátové obklady a dlažba italské značky Atlas Concorde v moderních, ale nadčasových odstínech hnědé a šedé. Sprchový kout jsme vyložili keramikou ze série Etic Pro Rovere Venice v imitaci dřeva a zajímavém rozměru 22,5x90 cm. Dřevo v koupelně vypadá naprosto skvěle a dokáže jí dodat teplo a příjemnou atmosféru, což se ve sprše cení hned dvojnásob.

Návrh koupelen v přírodních barvách | Kaštanová

Jako pravé dřevo jsou také obklady a dlažba ze série Atlas Concorde Would. Inspirujte se.

Na zbytek stěn a podlahy koupelen přišly velkoformátové obklady z kolekce Atlas Concorde Codec ve věrné imitaci kamene. Inspirované jsou starověkým přírodním materiálem historického francouzského města Montpelier a naši designéři je použili hned ve dvou variantách – bílé a antracitové, obojí ve formátu 60x60 cm. 

Značková sanita a kvalitní doplňky pro moderní koupelnu 

Sprchový kout o rozměru 90x90 cm je dostatečně prostorný pro každodenní hygienu. Opatřený je Jika PADANA nebo Riho HAMAR a křídlovými dveřmi od firmy Hüppe. Páková sprchová baterie Eurosmart New od Grohe v chromovém finiši se instaluje na stěnu a díky technologii Grohe SilkMove se snadno ovládá a nabízí velmi přesnou regulaci teploty a průtoku vody.

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Sprchové kouty bez vaničky jsou stále populárnější. Víme proč i jak na tento moderní trend v koupelnách. 

Vodovodní baterie Grohe Eurosmart se uplatnila i u hezkého obdélníkového umyvadla, instalovaného na lesklé bílé skříňce. Ta poskytuje dostatek úložného prostoru na vše, co budou nájemníci bytů v koupelně potřebovat. WC Ideal Standard Tesi je závěsné a bez okraje (tzv. rimless), je tedy hygieničtější a udržuje se jednodušeji než klozety s okrajem. 

Víte, jak správně vybrat záchodové prkénko pro vaši toaletu? Dozvíte se v článku. 

Koupelny, ve kterých bude radost pobývat, doplnily elektrický topný žebřík Terma v neutrální bílé barvě a podsvětlené kruhové zrcadlo Santech Allianz o průměru 60 cm.

Realizace přírodní koupelny | Keraservis

Obklady pro společné prostory a venkovní dlažba na terase a fasádě

Koupelnami to u tohoto projektu pro naše specialisty ale neskončilo: za úkol dostali obložit nejen společné prostory, ale také exteriér – terasy a fasádu celé budovy. Do chodeb, na schodiště a do garáží vybrali velkoformátovou dlažbu Atlas Concorde Flux v imitaci betonu, rozměru 60x120 cm, tloušťce 9 mm a odstínech Sand a Coke

S ještě větším, skutečně obřím formátem 120x278 cm pak dovedli k dokonalosti fasádu bytového domu: obklady Marvel Travertine ve variantě Sand Vein jsou skutečně k nerozeznání od přírodního travertinu. Jako kámen vypadá ale také dlažba Kerastone 2.0 v hnědé barvě Beige, položená na terče na terasách všech bytů, a to ve formátu 60x60 cm.

Realizace přírodní koupelny | Keraservis
  

Líbí-li se vám v koupelně kámen, podívejte se také na naši realizaci šedé koupelny se saunou nebo návrh dvou elegantních koupelen a WC.  

Vlastní i pronajatá, malá i velká… funkční a krásná může být každá koupelna. Nevíte si rady s tou svou? Přijďte se inspirovat a poradit s odborníky na slovo vzatými do showroomů koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě, nebo si rovnou nechejte připravit návrh a 3D vizualizaci celé koupelny.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner