Realizace

Realizace minimalistické koupelny – velkoformátové obklady a dlažba v dokonalých imitacích, asymetrická vana i sprcha bez vaničky

Realizace minimalistické koupelny | Keraservis
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
10 m2
Datum realizace:
2023

V minimalistickém stylu s industriálními prvky. Takovou koupelnu si vysnil náš klient do svého rodinného domu nedaleko od Prahy a my jsme mu jeho sen rádi pomohli vyplnit. Minimalismus ve vysoké kvalitě, moderní materiály a dokonalé kombinace jsou totiž i naším šálkem kávy. 

Velkoformátová dlažba v imitaci cementu a mramorové obklady

Koupelna o ploše 10 m2 se už určitě dá považovat za prostornou, a tak nepřekvapí, že volba padla na velké formáty. Na zem jsme položili velkoformátovou dlažbu Atlas Concorde Boost v odstínu Pearl Matt a rozměru 120x120 cm. Kachle v imitaci cementu dávají koupelně nádherný industriální základ a skvěle se hodí i k obkladům na stěnách. Návrh minimalistkové koupelny připravil Ing. arch. Tomáš Podrazský ve spolupráci s Keraservisem.

Návrh minimalistické koupelny | Keraservis

Velkoformátové obklady Calacatta Delicato z oblíbené kolekce Atlas Concorde Marvel jsou zdařilou imitací toho nejkvalitnějšího mramoru a v rozměru 60x120 cm a lesklém finiši zdobí koupelnu od podlahy až po strop, a to včetně sprchového koutu.

Nabídka obkladů a dlažeb (nejen) do koupelny nezná mezí. Inspirujte se novinkami z CERSAIE 2023.

Sprcha bez vaničky a designová umyvadla na desku

Sázkou na kvalitu jsme pokračovali i u sanity. Mít volbu mezi rychlou ranní sprchou a relaxačním odpočinkem ve vaně po náročném týdnu je vždy výhoda a v této koupelně i realita všedního dne.

Návrh minimalistické koupelny | Keraservis
 

Sprchové kouty bez vaničky jsou stále oblíbenější v koupelnách všech velikostí a stylů a přispívají k tomu jejich praktické i estetické aspekty. Základem koutu našeho klienta je sprchová zástěna Riho SCANDIC NXT X104 s povrchovou úpravou Riho Shield pro snadné čištění a údržbu. O odtok vody se stará podlahový žlab Wall Low od české firmy Alca, o přítok pak černá ruční sprcha a luxusní sprchová hlavice značky Tres.

Sprchový kout bez vaničky musíte mít. Při jeho realizaci se ale raději řiďte našimi radami.

Baterie Tres Study Exclusive v elegantní černé barvě figuruje také asymetrické vaně Gemini od Santech i designovým umyvadlům na desku Duravit D-Neo. Ta jsou v koupelně hned dvě, což v rušných částech dne přijde vhod hlavně rodinám.

Návrh minimalistické koupelny | Keraservis
 

Závěsné WC od Geberit má nádržku zabudovanou ve stěně a je opatřené ovládacím tlačítkem Alca, opět v černé barvě. V rodinném domě je najdete jak v koupelně, tak na samostatné toaletě. 

Bidety si nachází místo do stále více koupelen. Není ale bidet jako bidet. Jak vybrat ten správný? Poradíme.

Elegantní detaily, které si v koupelně zamilujete

Nejen designovou, ale i vysoce praktickou funkci mají i další detaily v koupelně. Dřevem obložená skříňka pod umyvadlem a zrcadlová skříňka nabízí dostatek úložného prostoru a topný žebřík Terma Perla je (jak už jeho název napovídá) doslova estetickou perlou celé místnosti. To, že také skvěle vysuší ručníky a prohřeje koupelnu, je samozřejmostí.

Okno v koupelně je velká výhoda. Jak na její odvětrávání tam, kde chybí? Zjistěte to.

Návrh minimalistické koupelny | Keraservis

Ať už jste příznivci elegantního minimalismu jako náš klient, nebo vám v koupelně učaroval úplně jiný styl, v showroomech koupelnového studia Keraservis v Brně, Praze a Ostravě si určitě najdete to své. Přijďte načerpat inspiraci, prohlédnout si vystavené vzorky nebo si rovnou nechejte vypracovat 3D návrh koupelny od našich zkušených specialistů. Těšíme se na vás.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v realizaci


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner