Realizace

Realizace šedé koupelny se saunou – velkoformátová dlažba v imitaci kamene, obklady jako obrazy i kvalitní sanita

Realizace šedé koupelny se saunou | Keraservis
Tomáš Kubeš
O realizaci projektu se postaral/a:
Tomáš Kubeš
Rozloha místnosti:
6 m2
Datum realizace:
2024

Koupelnu v přírodním stylu se saunou si přáli naši klienti z Brna. My jsme k jejich představě přidali pořádnou porci designu a při výběru vsadili jako vždy na kvalitní vybavení. Výsledek? Malá koupelna v šedých tónech, která překvapí optickou prostorností, praktičností a moderním, lehce industriálním vzhledem. Ostatně, posuďte sami.

autor fotek: Foto Pavel Klement
autor návrhu: Interiéry Gabriela Goldová

Velkoformátová dlažba a obklady v dokonalé imitaci kamene

Že velké formáty patří jen do velkých prostor, rozhodně neplatí a naši specialisté to dobře vědí. Koupelnu o spíše menší ploše 6 m2 se jim volbou velkoformátových obkladů a dlažby podařilo opticky zvětšit a sjednotit. Na podlahu přišla dlažba z kolekce Atlas Concorde Aix v rozměru 75x75 cm a tmavém odstínu Fumée, na stěny potom kombinace světlejších Aix Blanc (opět ve formátu 75x75 cm) a Aix Blanc v dekoru Row s krásným trojrozměrným reliéfem.

Realizace šedé koupelny | Keraservis

Aix jsou dlaždice v imitaci vápence, inspirované podlahami francouzských vil 18. století, a moderní koupelně opravdu sluší. Jejich zdánlivě nepravidelný povrch, stínování a detaily z nich dělají keramiku k nerozeznání od přírodního materiálu s vlastnostmi, kterým se ale žádný kámen nevyrovná. 

Od přírodního kamene nepoznáte ani obklady a dlažbu Atlas Concorde Boost. Inspirujte se.

Kvalitní sanita pro koupelnu, odkud se vám nebude chtít

Koupelna by měla být nejen prostorem, kde vykonáváme každodenní hygienu, ale také místem, kde se nám po náročném dni dobře relaxuje. Aby se jím mohla stát, musí být nejen hezká na pohled, ale také vybavená kvalitní sanitou jako ta v případě našich klientů.

Ke vzdušnosti jejich koupelny zásadně přispívá walk-in sprchový kout. Je bez vaničky, tedy s vydlážděnou a vyspádovanou podlahou se zabudovaným odtokovým žlabem pro snadnější přístup a údržbu a nadčasový vzhled celé místnosti.

Realizace šedé koupelny | Keraservis

Minimalistické závěsné umyvadlo Laufen Pro S je svým tvarem nejen vhodné do menší koupelny, ale také tady nádherně vypadá. Sluší mu elegantní koupelnová baterie Hansgrohe Talis E s technologií EcoSmart, která šetří vodu, a QuickClean, silikonovou koncovkou pro snadné čištění. Ze série Laufen Pro je také závěsné WC bez okraje, tzv. Rimless.

Šetřit (za) vodu v koupelně je snadnější, než by se mohlo zdát. Zjistěte jak na to. 

Designové detaily v praktické koupelně jako ze žurnálu

Neexistuje koupelna, která by nemohla být praktická a zároveň krásná: často k tomu stačí jen pár designových detailů. Doslova jako obrazy vypadají obklady Paper41 od italského designového studia 41zero42, kterými jsme k dokonalosti dovedli podsvětlenou niku.

Realizace šedé koupelny | Keraservis

Niku v koupelně musíte mít. K čemu slouží, jaká může být a jak na její realizaci? Poradíme.

Leská bílá skříňka pod i zrcadlová skříňka nad umyvadlem nabízí dostatek úložného prostoru na ručníky i kosmetiku, topný žebřík ISAN Miro s otevřenými profily pak koupelně dodává lehce industriální vzhled, efektivně vysuší ručníky a místnost i skvěle prohřeje.

Ať už stavíte novou, nebo plánujete rekonstrukci té stávající, svěřte návrh koupelny raději profesionálům a investujte do 3D vizualizace – jen tak budete přesně vědět, jaký bude finální výsledek, a předejdete tak zbytečným zklamáním a nákladům navíc. Rádi vám pomohou specialisté koupelnového studia Keraservis: zastihnete je v showroomech v Praze, Brně a Ostravě nebo si s nimi rovnou sjednejte schůzku online.

Mám zájem o realizaci koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Podobné realizace

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner