Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

Koupelna se sprchovým koutem

Koupelna se sprchovým koutem. Kerasersvis.

Důvody, proč si pořídit do koupelny pouze sprchový kout bez vany, jsou prakticky dva. Buď ležení v bublinkách k životu mít nemusíte, nebo máte koupelnu tak malou, že už se vám tam vana nevejde. V obou případech si vyberte sprchový kout svých snů, nabídka je opravdu veliká.

Při plánování sprchového koutu přijde na řadu spoustu otázek, na které si musíte najít odpověď. Vydláždit, nebo pořídit vaničku? Nechat ho otevřený, nebo použít elegantní sprchovou zástěnu? Historicky se nejdříve používaly dlážděné sprchové kouty, pak přišly na řadu praktické vaničky a nyní se opět dlažba na podlaze ve sprše v celé své kráse vrací do módy.

Sprchový kout s vaničkou a dvířky


Sprchový kout s vaničkou a dvířky přesně ohraničuje přesně prostor, kam se dostane voda. Vaničky se vyrábějí z různých materiálů, od obyčejného akrylátu či smaltu po odolnější polymerový akrylát nebo luxusní drcený mramor. Při výběru vsaďte na osvědčené a léty prověřené značky. Jejich výrobky bez kompromisů nabízejí design i funkce nejvyšší kvality.

Sprchový kout Walk-In s pevnou zástěnou

Hodně zajímavým a elegantním řešením je takzvaný sprchový kout Walk-In, dlážděný sprchový kout s vyspádovanou podlahou, pevnou zástěnou a sprchovým žlabem, buď bez vaničky, nebo s plochou vaničkou Toto řešení umožňuje elegantně propojit sprchový kout s podlahou v celé koupelně. Průhledné zástěny sprchového koutu umocní pocit volného prostoru. Výhodou tohoto řešení je jednoduchý bezbariérový přístup.

Atypický sprchový kout do podkrovní koupelny nebo do niky

V koupelně s nepravidelným půdorysem, v podkroví nebo ve starší budově určené k rekonstrukci, se často setkáváme s tím, že potřebujeme umístit atypický sprchový kout. Umíme seříznout skleněné boční stěny tak, aby se sprcha vešla do jakéhokoliv prostoru. Místnost musíme přijet pečlivě zaměřit a nabídneme řešení na míru.

 

Vybudujte si svůj sprchový kout jako místo příjemné relaxace! Navštivte naše showroomy v Praze, Brně nebo Ostravě, poradíme vám, jak na to.

Chci poradit s výběrem sprchového setu


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner