3D Návrhy

Návrh venkovské koupelny s retro obklady

Návrh venkovské koupelny s retro obklady
Mgr. Markéta Hlochová
3D návrhy koupelny vytvořil/a:
Mgr. Markéta Hlochová
Datum návrhu:
2021

Tento návrh venkovské koupelny na první pohled zaujme výraznými retro obklady a až na druhý pohled začneme vnímat atmosféru koupelny jako celek – vzdušnou, klidnou, jednoduchou a vyváženou. Tato koupelna totiž není určena jen pro hygienu, je navržená pro radost ze života.

Retro obklady z kolekce Atlas Concorde Venti Boost s opakujícími se motivy rozety atmosféru v koupelně oživují a rozjasňují. Retro motiv se opakuje také na protější stěně v nice nad vanou. Jemnou vínovou barvu retro obkladů doplňují jednobarevné obklady Boost Pro v barvě Cream (opět italský výrobce Atlas Concorde) a také, jak se pro venkovskou koupelnu sluší, dřevěná nahrubo hoblovaná prkna. Ta ovšem nejsou ze skutečného dřeva, ale jedná se o dlažbu Atlas Concorde EXENCE Amber Saw Cut se vzhledem dřeva. Dlažba se vyrábí v rozměrech klasických prken 18,5 x 150 cm a od skutečného dřeva je téměř k nerozeznání. Povrch je zdrsnělý a při bližším zkoumání můžeme vidět i nahmatat zářezy vzniklé hrubým opracováním. 

Komfort v koupelně zajišťuje sanita vynikající kvality, především toaleta Villeroy & Boch Architectura, volně stojící vana a umyvadlo na desku HOPA. Velkorysé rozměry koupelny dovolily umístění nejen vany, ale také sprchového koutu. Majitelé si tak mohou podle nálady a potřeby užívat dlouhou koupel ve vaně plné pěny, případně se jen rychle osprchovat a hned běžet dále za dalšími radostmi nebo povinnostmi. Svěží vzhled koupelně dodává decentně použitá černá barva – umyvadlová, sprchová i vanová baterie TRES, koupelnové doplňky nebo části nábytku a sprchového koutu – to vše je v černé barvě.

Jak se vám líbí náš návrh venkovské koupelny s retro obklady?  Kontaktujte nás v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě, s radostí nám navrhneme podobnou.

Mám zájem o 3D návrh koupelny


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Produkty v 3D návrhu


Podobné návrhy

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner