Novinka

Trendy kolekce dlažeb na terasu Atlas Concorde Kava

Trendy kolekce dlažeb na terasu Atlas Concorde Kava

Nová kolekce dlažeb Atlas Concorde Kava je určena především pro venkovní použití. Na terasy, venkovní chodníčky, dlažby kolem bazénů nebo cestičky do zahrad. Kámen zvaný křemenec Kavala, kterým se tvůrci této kolekce inspirovali, na první pohled zaujme svým přírodním vzhledem, je velmi autentický a všestranně použitelný.

Křemenec, jiným názvem kvarcit, je odolná tvrdá hornina, která obsahuje křemen s příměsí pyritu, slídy, živce a magnetitu. Kamenná dlažba a obklady z křemence jsou velmi oblíbené pro jejich typickou strukturu a barevnost. Keramickou dlažbu Kava na první pohled o skutečného kamene nerozeznáte a navíc keramika přináší oproti přírodnímu kameni mnoho praktických výhod – je nenasákavá, mrazuvzdorná, stálobarevná a velmi dobře se udržuje.

kava

Kava je k dispozici ve třech barváchIvory (slonovinová), Silver (stříbrná) a Grey (šedá) s bohatou tonalitou a proměnlivými odstíny. Dlažba je rektifikovaná se strukturovaným povrchem v rozměrech buď 30 x 60 cm (8 mm), nebo 22,5 x 45,3 cm (9 mm). Součástí kolekce je také speciální dlažba o tloušťce 20 mm v rozměru 45 x 90 cm, kterou je možné pokládat bez nutnosti lepení – na terče nebo přímo do trávy či písku. Kolekci doplňuje efektní dekorativní mozaika ve tvaru „cihliček“. Velmi praktické jsou speciální zakončovací prvky - prvek Battiscopa použijete jako sokl a prvek Elemento ve tvaru L k elegantnímu zakončení okraje chodníku. Veškerou keramiku označenou slovem dlažba můžete použít bez obav také jako obklad. Výjimku tvoří speciální dlažba o tloušťce 20 mm, ta je pro obklady zdí příliš těžká.  

Terasa a zahradní chodníčky z keramické dlažby Kava vám budou dlouho a dobře sloužit a také přinášet radost. Vytvořte si doma svoji venkovní oázu klidu a pohody a užijte si zasloužený odpočinek na čerstvém vzduchu.

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner