Novinka

Atlas Concorde Would: Obklady a dlažba v imitaci dřeva a výrazném dekoru pro koupelnu i exteriér

Serie Would Atlas Concorde | Keraservis

K nerozeznání od dubového dřeva je nová kolekce obkladů a dlažeb od Atlas Concorde. Would jsou přirozené, propracované do detailu a k dispozici ve 4 barvách, které uchvátí na stěnách i na podlaze, a to v koupelně i mimo ni. 

Obklady a dlažba v imitaci dřeva i nepřehlédnutelném dekoru 

Přirozené odstíny, detailní zrnitost a zemité odlesky dávají obkladům Would natolik dokonalý vzhled, že je od skutečného dřeva v podstatě nerozlišíte. Přímočará kolekce nabízí obklady a dlažbu ve 4 barvách – Cukr (Sugar), Karamel (Caramel), Med (Honey) a Tamarin, každou z nich ve verzi matného (Matt) a protiskluzového (Grip) povrchu.

Would Atlas Concorde | Keraservis

Jako dřevo vypadá také kolekce Atlas Concorde Entice. Inspirujte se.

Keramické obklady a dlažba ve formátu 22,50 x 90 cm a tloušťce 8 mm jsou rektifikované (tedy s minimem spár) a hodí se jak pro použití v interiéru, tak exteriéru. Pro příznivce výrazných dekorů je známý italský výrobce doplnil o Tatami, dlaždice s výraznými pruhy, připomínající tradiční japonské rohože.

Dřevo (nejen) do koupelny, ale s lepšími vlastnostmi

Hygieničtější, odolnější, protiskluzové. Dřevo v koupelně vypadá skvěle, jeho keramická imitace ale v relativně vlhkém a tmavém prostoru poslouží mnohem lépe než přírodní materiál. Obklady a dlažbou Would se nemusíte bát obložit vanu, vydláždit sprchový kout bez vaničky ani dovést k dokonalosti terasu či okolí bazénu.

Would Atlas Concorde | Keraservis

Zajímá vás, jak vypadá koupelna ve dřevě? Prohlédněte si náš návrh velkolepé koupelny nebo návrh dvou elegantních koupelen a WC

Keramika se snadno čistí a udržuje, jen tak se nepoškrábe a vydrží jako nová dlouhá léta. Investice do kvality ověřené značky, kterou Atlas Concorde jednoznačně je, se tedy rozhodně vyplatí, a to jak v případě interiérové, tak venkovní dlažby.

Kolekce jako stvořená pro nádherné kombinace

Kombinací dřeva s ostatními přírodními materiály se meze téměř nekladou, a tak je Would ideální kolekcí pro ladění s dalšími sériemi z pera Atlas Concorde. Krásnou imitací přírodního kamene jsou elegantní a nadčasové obklady a dlažba Onyx, od mramoru pak nerozeznáte další novinku výrobce, Marvel Meraviglia , nabízené také v inovativní, sametové povrchové úpravě Velvetech.

Would Atlas Concorde | Keraservis

Jako samet jsou obklady a dlažba v povrchové úpravě Velvetech. Zjistěte o ní víc.

Sníte-li o koupelně v přírodním vzhledu, možná jste ve Would našli tu správou kolekci obkladů a dlažeb pro vás. Nabídka je široká, zorientovat se v ní není snadné, a tak pokud nemáte 100% jasno, přijďte se raději poradit se specialisty koupelného studia Keraservis. Rádi vám ukážeme vystavené vzorky v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě nebo vám rovnou připravíme návrh vaší koupelny na míru.

Mám zájem o více informací o kolekci Would. Kontaktujte mne, prosím.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner