Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Magazín

10 výhod keramické dlažby Atlas Concorde s efektem dřeva

 10 výhod keramické dlažby Atlas Concorde s efektem dřeva

Dlažby s efektem dřeva nabízejí širokou škálu výhod, díky nimž jsou prostory funkční, praktické, bezpečné a odolné. Je možné je bez obav použít tam, kde je přírodní dřevo rizikové, například v koupelnách, kuchyních i v okolí bazénů. Připravili jsme pro vás 10 pádných argumentů, proč si vybrat keramické dlaždice Atlas Concorde v imitaci dřeva místo klasického dřeva přírodního.

1/ Odolnost
Slinutá dlažba je extrémně odolný materiál - neabsorbuje vodu, odolává nečistotám a chemikáliím, a to v interiéru i exteriéru.

2/ Hygienický materiál
Každodenní úklid a údržba keramických obkladů a dlažeb je velmi snadná. Hadřík, voda a jakýkoli čisticí prostředek pro domácnost je vše, co je potřeba k dosažení perfektní hygieny. A to vše bez poškození barvy nebo povrchu. 

3/ Odolnost proti poškrábání
Díky vysoké odolnosti proti nárazům, oděru a obecně poškrábání jsou slinuté dlažby vhodné pro prostory s vysoce zatíženým provozem. Podpatky ani kufry na kolečkách dlažbu v žádném případě nepoškodí.

4/ Trvalost (nemění se v průběhu času)
I při dlouhodobém vystavení přímému světlu a rozmarům počasí zůstávají barvy a povrchy dlaždic nezměněny a nevyžadují žádnou pravidelnou údržbu jako přírodní dřevo.

5/ Bezpečnost
Protiskluzové povrchy snižují riziko uklouznutí i ve vlhkých prostorách. Nová patentovaná povrchová úprava Sensitech zajistí perfektní protiskluznost a současně má jemný a hebký povrch.

dlažba Atlas Concorde dřevo

6/ Zdravotní nezávadnost
Keramická dlažba nevylučuje žádné těkavé organické sloučeniny ani jiné škodlivé látky a je bezpečná pro zdraví lidí i životní prostředí.  

7/ Univerzálnost
Dlažba se vzhledem dřeva je díky své odolnosti, hygieně a bezpečnosti efektivní volbou do všech typů místností, i do těch nejnáročnějších, jako jsou koupelny a kuchyně.

8/ Vynikající pro podlahové topení
Keramická dlažba je vhodná pro podlahové vytápění. Tento způsob topení do koupelny velmi doporučujeme, protože se rychle zahřeje a zaručuje dokonalé rozložení tepla. 

9/ Odolnost vůči ohni
Dlažba nereaguje na změny teploty. V případě požáru nehoří ani neprodukuje toxické výpary. 

10/ Snadná instalace
Instalace nevyžaduje speciální přípravu potěru a po položení se nehýbe ani nemění tvar. Rektifikovaná dlažba umožňuje zmenšit velikost spár na minimum. 

TIP PRO VÁS: Prohlédněte nejlepší kolekci roku 2022 v imitaci dřeva - italský dub Atlas Concorde Entice

Přesvědčili jsme vás o výhodách keramické dlažby Atlas Concorde, která vypadá autenticky jako skutečné dřevo, ale má mnohem lepší užitné vlastnosti? Použijte ji s výhodou v koupelně, kuchyni, na terase nebo i kolem bazénu, prostě všude tam, kde si umíte představit přírodní dřevo. S výběrem vám rádi poradíme v našich showroomech v Praze, Brně nebo Ostravě.

Chci poradit s výběrem venkovní dlažby.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávuProdukty v magazínu


Přečtěte si také

Co dalšího najdete v Inspiraci?

Inspiraci podle kategorií
Desítky realizací
Stovky 3D návrhů
Mraky katalogů

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner