Důležité sdělení:

Vážení klienti,

dovolujeme si vás upozornit, že 24. 5. 2024 budou showroomy Brno a Ostrava z důvodu konání firemní akce UZAVŘENY.

Děkujeme za pochopení.

Novinka

Dlažba v imitaci kamene Atlas Concorde Norde

Dlažba v imitaci kamene Atlas Concorde Norde. Keraservis.

Návrat k přírodě. To je téma, které poslední dobou doslova hýbe světem. Lidé se chtějí obklopit přírodními materiály, které jim pomáhají zůstat sami sebou v přetechnizovaném světě. Kolekce keramických dlažeb a obkladů NORDE ve věrné imitaci skutečného kamene je pro tuto příležitost ideálním materiálem. 

Úvodní odstavec vás možná trochu zarazil. Nejdříve opěvuje přírodní materiály a pak nabízí keramickou dlažbu? Vysvětlíme. Pokud použijete v interiéru nebo venku na terase na dlažbu skutečný kámen, musíte přijmout tento nádherný materiál jak s jeho nespornými přednostmi, tak také s jeho nedostatky. Ovšem pokud použijete keramickou dlažbu v imitaci kamene, získáte materiál, který má oproti svému přírodnímu vzoru mnoho výhod – je nenasákavý, má dlouhou životnost, snadno se udržuje, odolá mrazům a nemění v průběhu času svůj vzhled. A můžete si být jistí, že keramiku Atlas Concorde od skutečného kamene nerozeznáte. Tento italský výrobce vždy vychází z reálně existujících typů kamene, které se skutečně nacházejí v přírodě a zprostředkovávají jejich autentičnost v plném rozsahu. A stejně tak je to s novou kolekcí NORDE v imitaci kamene v jemných teplých odstínech, s bohatou autentickou barevností a trojrozměrnou strukturou.

Propojení interiérů s exteriérem

Norde

Keramická dlažba s dekorem kamene má ohromnou výhodu v tom, že umí krásně propojit interiér bytu nebo domu s venkovními prostory. Bez problémů je možné použít tutéž dlažbu v koupelně nebo v obývacím pokoji a identickou také na terase. Vnitřní prostory se prolínají s vnějšími a stírají se mezi nimi hranice, obytný prostor se rozšiřuje ven a opačně.  Keramickou dlažbu je možné použít také jako obklad a to platí také pro obklady venkovních zdí. Kolekce NORDE nabízí samozřejmě také velkoformátové dlažby, rektifikovanou dlažbu, mozaiky nebo dlažby v dekoru menších či větších cihel vhodné pro pokládku na podlahu i k obkladu zdí.

Dlažba NORDE v tloušťce 2 cm

Norde

Dlažba Atlas Concorde Norde se vyrábí také ve speciální úpravě pro venkovní použití o tloušťce 2 cm. Tento typ dlažby je ideální pro řešení venkovních prostor, na terasu protože je vysoce odolný a jednoduše se pokládá bez lepení. Na terasy doporučujeme především pokládku na terče, která je perfektně rovná, snadno se realizuje i opravuje a umí efektně skrýt například elektroinstalaci, přívod vody a podobně.

Dlažba NORDE kolem bazénu

Norde

Keramická dlažba na rozdíl od přírodního kamene splňuje všechny požadavky, které jsou na povrch dlažby kolem bazénu kladeny. Především je nenasákavá, přirozeně protiskluzná a dobře se udržuje. Kolekce NORDE nabízí také řadu ukončovacích profilů, které je možné při stavbě dlažby kolem bazénu s výhodou použít. A pokládku na terče kolem bazénu ocení každý uživatel.

Dlažba NORDE na zahradě

Norde

Každá zahrada potřebuje chodníčky. Chodníčky ze své podstaty propojují frekventovaná místa a také dodávají zahradě na útulnosti a zabydlenosti. Bez nich se na zahradě jednoduše neobejdeme. Kolekce NORDE zahrnuje velmi autentické keramické bloky ve tvaru nášlapných kamenů nebo ve tvaru dlaždic s kamennou mozaikou. Zahradní dlažba nebo nášlapy se pokládají rovnou do trávy, do písku nebo štěrku.

Dlažby a obklady z kolekce NORDE jsou k dispozici v dekorech MAGNESIO, ORO, PLATINO, PIOMBO. S výběrem pro váš domov nebo komerční projekt vám rádi pomůžeme. Jsme tu pro vás v showroomech v Brně, Praze a Ostravě. Těšíme se na vás.

Mám zájem o více informací o kolekci NORDE


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


Atlas Concorde NORDE Oro 60x60 cm
Skladem do 50 m2

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner