Novinky a akce+
Doprovodné služby+
Všechny důležité kontakty+
Spolupracujeme+
Kariéra-

Kariéra

Máte zájem u nás pracovat?

Smyslem naší činnosti je zlepšování úrovně bydlení a interiérů v ČR. Jelikož se v této vizi chceme posunovat dále, hledáme další článek do našeho týmu. Pracovníky, kteří chtějí posouvat sebe i lidi v okolí a mají stejný cíl jako my – aby lidé bydleli a pracovali v prostředí, které je z jejich pohledu dokonalé.

Nabízené pozice:
Asistent/ka marketingu, Obchodník - specialista, Skladník - Brno, Webmaster

Asistent/ka marketingu

Co požadujeme?

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point)
  • Chuť pracovat, pozitivní a aktivní přístup
  • Logické myšlení, pečlivost, samostatnost, organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • Výborná znalost českého jazyka a gramatiky

Co budete dělat

  • Plnění operativních/procesních úkolů – projekt Kaštanová + Keraservis + Sokolovská+DEHO
  • příprava a organizace zadaných marketingových aktivit - eventů, veletrhů, POS materiálů, letáků apod.
  • spolupráce na tvorbě produktového katalogu společnosti
  • cenové srovnání konkrétních komodit, aktivit, organizace výběrových řízení
  • komunikace s dodavateli - poptávky / objednávky + realizace
  • komunikace s externími pracovníky – grafik apod.
  • správa agendy vizitek pro Keraservis, Deho a Kaštanovou
  • sběr dat od partnerů – podklady pro brožury, newslettery, letáky a jiné firemní tiskoviny
  • sběr podkladů/obrázků pro web a FB – vytvoření přehledného úložiště dat a jeho správa
  • monitoring marketingových aktivit partnerů, jejich webů – zpětná vazba a podklady pro jednání s partnery
  • správa kontaktů pro marketingové účely - CRM systém ANABIX
  • správa marketingového skladu - jasná a přehledná databáze, příprava marketingových předmětů pro obchodníky, měsíční přehledy použití marketingových předmětů
  • redakční systém webu Kaštanová/Keraservis/Sokolovská – ve spolupráci s copywritterem
  • příspěvky na FB ve spolupráci s copywritterem

Co nabízíme?

  • Firmení notebook, telefon
  • Cafeterie
  • Sleva na firemní produkty

Pro bližší informace kontaktujte personální oddělení - personal@keraservis.cz.

Obchodník - specialista (Praha, Brno, Ostrava)

  • Ochotu učit a vzdělávat se.
  • Ochotu učit jiné.
  • Smysl pro spolupráci – jsme tým a chceme jen týmové hráče.
  • Vysokou míru sebedisciplíny a samostatnosti.
  • Chuť inovovat.
  • Schopnost vést samostatně obchodní jednání.
  • Zájem o architekturu a interiérový design.
  • Chuť vyhrávat.

  • Práci v inovativním kolektivu s vizí měnit úroveň bytných a pracovních prostor k lepšímu.
  • Svobodu v osobním rozvoji a inovacích.
  • Vzdělávání v oboru interiérového designu a architektury.
  • Možnost podílet se na projektech interiérů pro významné osobnosti či firmy v ČR.
  • Od listopadu 2014 zázemí největšího designového a architektonického centra v ČR.
  • Nadstandardní finanční ohodnocení.

Skladník - Brno

  • Preciznost a samostatnost
  • Řidičák B/ VZV
  • Výborný zdravotní stav
  • Práce s PC (MS Office, Internet)
  • Vysoké pracovní nasazení, smysl pro týmovou spolupráci
  • Praxi na obdobné pozici

  • Dlouhodobou spolupráci s vyhlídkou na profesní rozvoj
  • Příjemné pracoviště a zázemí solidní společnosti s tradicí
  • Odměnu úměrnou pracovnímu výsledku
  • Kolektiv dynamických a schopných lidí
  • Práci, jejíž výsledky jsou skutečně vidět!

Webmaster

  • Výborná znalost práce na PC

Co budete dělat?

  • Správa všech webů ve skupině
  • Správa hromadné emalivé komunikace
  • Interní správa ERP software Abra Gen
  • Správa a práce na B2B
  • Správa aktivních domén
  • Správa Facebook profilů
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Správa CRM

  • Firmení PC, telefon
  • Cafeterie

loading
Předchozí Další Zavřít