Luxusní a designové obklady

Luxusní obklady
183 výsledků
Načítání
Odkazy na všechny výrobce:

Hledáte obklady, které zaujmou svou jedinečností? Luxusní obklady, u kterých jde originalita ruku v ruce s moderním designem? Nepodceňujte svůj výběr a nebojte se chtít vždy něco víc. Obklady jsou opravdu skvělým příkladem toho, jak luxusní výběr dokáže proměnit váš domov na neobyčejné místo a probudit dechberoucí atmosféru.

Obklady s příběhem

Vzor obkladů, který je inspirován srstí jaguára nebo lasturou perlorodky… Co více si představit pod slovním spojením luxusní obklady, než práci světoznámého italského návrháře Roberta Cavalli. Ten jen dokazuje, že obklady a dlažba nejsou oblastí, kde se používá jen šeď a nezajímavé vzory. Nebojte se popustit uzdu fantazii! Kdy jindy si vybírat přesně to, čemu je vaše srdce nejblíž, než při výběru materiálu pro váš domov?

Honosný mramor, imperiální bílá nebo zlatý onyx?

Pro dech zarážející design má cit i Atlas Concorde, a proto představil luxusní obklady řady Marvel Edge. Luxusní obklady, které vypadají jakoby právě vytesané a uhlazené s unikátního kusu jedinečného nerostu nebo zeď jemně protkaná zlatou linkou evokující příběh nejedné pohádky. Ať už ve vaší koupelně nebo v komerčních prostorech. Luxusní obklady si žádají své. Nebojte se být nároční - je to jen na vás, jakou bude mít domov duši.

 

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner