Novinka

Novinky z ikonické kolekce Kartell by Laufen do vaší koupelny

Kartell by Laufen inspirace do koupelny. Keraservis.

Představte si koupelnu, ve které se potká hravý italský design s dokonale funkční přesností švýcarské keramiky. Je to Kartell by Laufen, kolekce, která boří ustálené hranice a bariéry v představách o možnostech vybavení koupelny. Co nyní přináší světově proslulá kolekce nového?

Koncept Kartell by Laufen staví na preciznosti a spolehlivosti švýcarského výrobce koupelnového vybavení Laufen a současně na ikonickém designu produktů italské značky Kartell. Rodinná firma Kartel už před šedesáti lety přinesla revoluci v bydlení svými kreativním, neotřelým a barvitým bytovým vybavením a stále se drží na špici oblasti produktového designu. Společný projekt s názvem Kartell by Laufen přináší nové možnosti, jak si zařídit dokonalou koupelnu s naprostou volností, bez omezení a s moderním přístupem k životu.

Kartell by Laufen

Koncept Kartell by Laufen chápe koupelnu jako k nedílnou součást obytného prostoru, ale také intimní místo pro fyzickou i psychickou regeneraci.  Za neotřelým designem stojí studio Ludovica + Roberto Paloma, přední italští návrháři s bohatými zkušenostmi v oblasti koupelen. Jedná se o ucelenou a pestrou kolekci s rozsáhlou nabídkou umyvadel, skříněk, toalet, van a také zajímavých koupelnových doplňků s čistými geometrickými tvary vhodnými pro jakýkoli prostor jakékoli velikosti. Potenciál svobodně kombinovat jednotlivé prvky je téměř neomezený, koupelnový nábytek i sanitární keramika jsou navrženy v různých velikostech i designu. Všechny umyvadla jsou vyrobena z materiálu SaphirKeramik, který umožňuje designérům realizovat odvážné návrhy umyvadel s ostrými geometrickými hranami a velmi tenkými okraji.

Kartell by Laufen

Celosvětově proslulá kolekce Kartell by Laufen, která je na trhu už od roku 2017, byla v roce 2021 doplněna o několik novinek. Přinesla nové barvy a povrchové úpravy. Především pro koupelnový nábytek a doplňky vyrobené z plastu jsou určeny transparentní pudrová a akvamarínová barva. Klasické bílé lesklé provedení povrchů je doplněno o bílý mat, to stejné platí také pro černou barvu. Bílou a černou najdeme na toaletách, umyvadlech, ale také na zrcadlech, policích nebo madlech na ručníky. Novinkou je také šedá a grafitová barva. Plastovému i klasickému nábytku vévodí okrová, hořčicově žlutá a již zmíněná aquamarínová.

Zaujala vás vzrušující kombinace italského designu, švýcarské kvality a možnosti svobodné volby koupelnového designu? Pak je kolekce  Kartell by Laufen určena právě pro vaši koupelnu, rádi vám ji představíme. Těšíme se na vaši návštěvu v našich showroomech Keraservis v Praze, Brně nebo Ostravě.

Mám zájem o více informací o produktech Laufen.


Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Odeslat zprávu


 

Produkty v novince


6 variant

Přečtěte si také

Proč koupelna od nás?

Odběr Novinek

Zadejte Vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, slevy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Spinner